Sea of Thieves - Screenshots

fortnite nereden çıktı şimdi bu grafik tasarımı sıkça kullanılıyor pixar tarzı

Şey işte Lole de Dota çakması diyorlardı sonra Dotaya Lol çakması dendi vs vs böyle gidip duruyor yok onla aynı bunla aynı

Bugün menüde Davık var

Elimiz değmişken biraz daha yakaladık fazla mal göz çıkarmaz

Adadaki hazineyi tam olarak 2,5 saat boyunca aradım ve sonuç olarak bulamadım adadaki lootlar 4 kere yenilendi ve gemiyi kuru kafa zengini yaptım ona rağmen o hazineyi bir türlü bulamadım lanet olası ada…

Bu gemi Kamçıcı tarafından desturlanmıştır…

Tahta çıktık Destur time

İlerii

Volkan bey çoşturuyor gene

Yağmalanmadan dakikalar önce… ( bi 20k daha elden gitti… )

tek başıma girdim sonra üç kişiyle karşılaştım onlara katıldım görev yaptım köpek balığı öldürdük harika :smiley:

Legend Görevler peşindeyiz

Bu amcadan görevi aldık gidiyoruz ( Amca 400 yaşını geçmiş )

Hizmetcisi olcakmışız :joy:

Askerler İleri!

Galleondan arakladım çaktırma shhh

Ekibi yolladım yeni tip ve set için arayışlara başladık…

Tipi hallettik şimdi sıra Altın harcamaya !

Bu Görevler iyi para veriyo ha yapmasıda kolay Artık burdada nakliyeciliğe başlıyorum…

bensiz oynuyorsun demek şu an?

Yeni çıktım 5 tavuk görevim vardı 2 tanesi 1,5klık tavuktu 4 kişilik gemi geldi kaçamadım bitanesini satıp çıktım oyundan :smiley: ( Yemek yiyecem 1 saate gene girerim durmak yok 200k kasmam lazım full set alıcam )

çağır o zaman girerken dün gece yarısı girdim ama tek bşaına olmadı

Solo oynamak baya zor çok fazla loot elinde tutmaman gerekiyo yap sat yap sat bide adaya girerken kaçış planı falan yapman lazım büyük gemiyle girdik bugün 4 kişi legend görev yapmak için çok rahat yelkeniydi oydu buydu herkes iş bölümü yapınca takır takır yapılıyor…

hadi hadi çabuk ye girelim akşam

@Kamsci abee eyyy geliyler :smiley: