Sea of Thieves - Screenshots

fortnite nereden çıktı şimdi bu grafik tasarımı sıkça kullanılıyor pixar tarzı

2 Beğeni

Şey işte Lole de Dota çakması diyorlardı sonra Dotaya Lol çakması dendi vs vs böyle gidip duruyor yok onla aynı bunla aynı

1 Beğeni

Bugün menüde Davık var

Elimiz değmişken biraz daha yakaladık fazla mal göz çıkarmaz

Adadaki hazineyi tam olarak 2,5 saat boyunca aradım ve sonuç olarak bulamadım adadaki lootlar 4 kere yenilendi ve gemiyi kuru kafa zengini yaptım ona rağmen o hazineyi bir türlü bulamadım lanet olası ada…

4 Beğeni

Bu gemi Kamçıcı tarafından desturlanmıştır…

4 Beğeni

Tahta çıktık Destur time

İlerii

Volkan bey çoşturuyor gene

2 Beğeni

Yağmalanmadan dakikalar önce… ( bi 20k daha elden gitti… )

2 Beğeni

tek başıma girdim sonra üç kişiyle karşılaştım onlara katıldım görev yaptım köpek balığı öldürdük harika :smiley:

3 Beğeni

Legend Görevler peşindeyiz

Bu amcadan görevi aldık gidiyoruz ( Amca 400 yaşını geçmiş )

Hizmetcisi olcakmışız :joy:

Askerler İleri!

Galleondan arakladım çaktırma shhh

Ekibi yolladım yeni tip ve set için arayışlara başladık…

Tipi hallettik şimdi sıra Altın harcamaya !

Bu Görevler iyi para veriyo ha yapmasıda kolay Artık burdada nakliyeciliğe başlıyorum…

2 Beğeni

bensiz oynuyorsun demek şu an?

Yeni çıktım 5 tavuk görevim vardı 2 tanesi 1,5klık tavuktu 4 kişilik gemi geldi kaçamadım bitanesini satıp çıktım oyundan :smiley: ( Yemek yiyecem 1 saate gene girerim durmak yok 200k kasmam lazım full set alıcam )

çağır o zaman girerken dün gece yarısı girdim ama tek bşaına olmadı

Solo oynamak baya zor çok fazla loot elinde tutmaman gerekiyo yap sat yap sat bide adaya girerken kaçış planı falan yapman lazım büyük gemiyle girdik bugün 4 kişi legend görev yapmak için çok rahat yelkeniydi oydu buydu herkes iş bölümü yapınca takır takır yapılıyor…

hadi hadi çabuk ye girelim akşam

1 Beğeni

@Kamsci abee eyyy geliyler :smiley:

4 Beğeni

Gemi’nin dışını yapıyoruz para lazım… ( Yeni görev açıldı onları yapmam lazım çok iş var çok…

1 Beğeni

Uzaklardan kızgın ateşin dinmesini bekliyorum…

Bügünde menüden Brig’den çaldığımız sandıklar var ( Ağlayan yüzünden gemi battı )

Görevi bitirdik 5 iskelet görevine geçme zamanı…

Boş gemiyi gelip saldıran şuursuz Brig ve yandaşı Galleona Kamikazelik yapmaya giderken… ( 4 iskelet kaldı )

2 Beğeni

Bir legend amca bulduk hemen Alliance olup Volkanlara yola koyulduk…

Volkan baba gene kızgın pustum uzaklarda bekliyorum adaya girecem…

Bi arkadaşa bakıp çıkıcam volkan amca salar mısın

Arkadaşlara baktım çıktım değersizinden en değerlisine envai çeşit iskeletim var

Görevleri tamamladım ama tamamlayana kadar kendimden geçtim oyundan illet ettim Allahın cezası oyun dedim yapacağınız işin dedim ama deydi… ( Heycandan setin ceketini giymeyi unutmuşum 150k kasmıştım görevleri yapacam derken 50k da bende vardı zaten onu neredeyse tamamen harcadım. Sıradaki hedef 100 tane kargo taşımak 25 tanede volkanda taşıyacaz toplamda 125 ordanda sağlam para kırarız 2. seti çekeriz. )

Gemimizinde son parçasını aldık artık gece karanlığında parlayan kor demir gibi dolaşacağız…

3 Beğeni

Merchant Leveli kasmaya devam efenim

1 Beğeni

Grafikler en düşükte ama genede manzara var be…

Yılanları gunpowder’a tükürttürüyorum ilk otomatik ateşleme sistemi…

3 Beğeni

70/200 31 ine kadar 130 tane daha taşımamız lazım Kamçı Lojistik LTD ŞTİ adı altında çalışmak isteyenleri bekliyorum… 4 kişilik gemi ile tek seferde 30 kargo alınıp götürülebiliyor…

2 Beğeni