Sea of Thieves - Ana Konu

Ben hala ön sipariş vermeme rağmen şu ön siparişle gelen şeyi alamadım… 1 saat önce ön sipariş verip alanlar varmış mailime baktım xbox daki mesajlar kısmına baktım hiç bişey yok… Oyun içindede gözükmüyor hiç birşey…

İLk güncelleme 29 Mart’ta çıkacakmış :slight_smile: Cumartesi akşamı oynadığımız bir sürü video kaydı aldım ama nasıl yayınlarım bilemiyorum.

3 Beğeni

Bu Daha Güzel Olmuş…

1 Beğeni
1 Beğeni

Dün akşam girdik takılalım edik 4 kuru kafa vs. topladık çıkıcaz gidicez arkada baya geride gemi var ben aşağı indim pat diye öldüm ardından emre öldü feci hileye denk geldik gemi de battı vs. çıktık sonra :frowning: iki saat kafa dinleyecektik çok gördüler

2 Beğeni

Bensiz girerseniz öyle olur

kurt ağzı bağlattım aq

The Hungering Deep etkinliği 29 Mayıs’ta başlayacak

1 Beğeni

Ozaman bi geri dönüşümüz var gibi ?

29 Mayıs Güncelleme bilgileri;

The Hungering Deep Mayıs’ta çıkacak ve oyuna yeni bir AI düşmanı sunacak. Eşsiz bir etkinliğin bir parçası olarak, bu düşmanı bulmak ve yenmek için mürettebatların bir araya gelmesi gerekecek. Ayrıca, bu macera boyunca oyunculara yardımcı olması için yeni mekanikler de tanıtacağız. Bu etkinliğin bir parçası olarak, oyuncular eşsiz ödüller de kazanabilecek. Bunun da ötesinde, Mayıs’tan itibaren haftalık etkinliklere başlayacağız. Bu haftalık etkinliklerle ve ödülleriyle birlikte, oyunculara yeni mekanikler ve eğlenmek için yeni yollar sunulacak.

:muz: Yaz aylarında, ilk olarak iki adet içerik güncellemesiyle karşınıza çıkacağız, bu güncellemeler Cursed Sails (Lanetli Yelkenler), ki bu güncelleme ile oyuna yeni bir gemi de dahil olacak, ve Forsaken Shores (Terk Edilmiş Adalar), bu güncelleme ile ise oyunculara dünyanın daha tehlikeli kısımlarını göstereceğiz. Tıpkı The Hungering Deep gibi, bu iki güncelleme de oyunculara yeni oynanış mekanikleri, yeni AI düşmanlar ve yeni eşsiz ödüller sunulacak.

:sot: Her zaman dediğimiz gibi, hiçbir zaman oyuncuları birbirinden ayıracak şeyler yapmak istemedik, ve şu andan itibaren gelecek içerik güncellemelerini bütün oyunculara, herhangi bir ek ücret istemeksizin getireceğimizi memnuniyetle açıklamak isteriz.(düzenlendi)
Hali hazırda büyüyen ve gelişen bir oyun olan Sea of Thieves’i geliştirirken sizleri, topluluğumuzu, sürekli olarak dikkate alacağız. Her zaman o sıradaki planlarımızın sizin isteklerinize uyup uymadığına bakacağız. Oyunun çıkışından beri aldığımız geri bildirimler ile, önceliklerimizi oyunun çıkışından birkaç ay sonra evcil hayvanlar ve gemi kaptanlığı olarak açıklasak da, bunlar şu anlık geliştirilmek üzere bir kenara bırakıldı.

Yukarıda bahsedilen prensiplerimizin rehberliğinde planlarımız akıcı olmaya devam edecek. Sea of Thieves’in bu dönemine başlayacağımız ve maceranın bizi nereye götüreceğini görmek için çok heyecanlıyız.

Teşekkürler,
Joe Neate, Yapımcı Müdür

Bu sea of theves oyunu steam da yok bulamadım nerden indirebilirim yada satın alabilirim ve fiyatı ne kadar şimdiden teşekkür ederim

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/sea-of-thieves/9p2n57mc619k

Steam’de satışa sunulan bir oyun değil!

adamlar ne uğraşmış be

1 Beğeni

Biz 10 hazine toplasak başımıza 50 kişi gelip dalar…

eyvah eyvah :smiley: iskeletorlar gemiye biniyor :smiley: suyun altından gidemiyorlar yandık…

31 temmuzda çıkacak

2 Beğeni

ittifak sistemi geliyormuş korsanlar birleşip oynayabilecek

3 Beğeni

Yeni güncelleme geldi cadılar bayramı etkinliği öldüğünüzde ferry of the dammned da esir tutulan ruhların bulunduğu meşaleye fenerinizi kaldırdığınızda ordaki ruhları serbest bırakıyorsunuz. Ölüm sebebinize göre ışık renk değiştiriyor ayrıca oyun içerisinde fenerinizdeki o özel ışığıda kullanabiliyorsunuz… Bu akşam 19-20 gibi gireceğim birlikte oynamak isteyen olursa xbox : Kamsci profilde baykuş resmi var gemiye tayfa lazım :joy:

1 Beğeni

Yakinda Steam’e çıkış yapacak.

3 Beğeni

Yeniden popüler olacak ancak Steam’de bunun kopyası bir oyun var. Güzel duruyordu yazık olacak adamlara eğer farklı şeyler eklemezlerse :smiley:

61 tl olarak çıktı fiyatı baya iyi ama yenilk gelmezse toplumda fazla ilgi gormez