SCS Software Yıl Sonu Canlı Yayını [ 20 Aralık 2022 Saat 20:00]

Arkadaşlar tartışmaları burda değilde ETS 2 ana konusunda yapsanız ya da hiç yapmasanız her seferinde aynı mevzuyu konuşuyorsunuz. Her seferinde aynı mevzuyu görmek sıkıyor.

Eskisi kadar olmasa da ben iple çekiyorum. Belki sevindirici haber verirler :grin:

1 Beğeni

Bir yanım git diyor, bir yanım kal… :pensive:

1 Beğeni

yahu olmaz mı …Var tabi ki. Fakat konu başlıkları öyle bir yerdeki , dönüp dolaşıp eleştiriye oturuyor. Açılsın eleştiri başlığı döksün herkes içini. Mevsimler evet , kirlenme evet , hatta hasar çürüme eskime … Ama kalkıp MFS dendimi dedim hani bu abartı olur … Giriyorum forma heyecenla , konu başlığı noel etkinliği , işteyim akşam olsun eve gideyim bi kahve müzik bir iki teslimat… Bi bakıyorum konu tü kaka SCS dönmüş :slight_smile: Münakaşaya da girmedim , soru sordum birine şahsa , SORU bu yani yorum değil , biri kalkmış sanki ilkokulda arka sıradan hop olum adam şöyle böyle yazıyo… Konu bu :slight_smile: @MRTHS bende iple çekiyorum :slight_smile: 23 yıldır SCSnin her yayınladığı haberi iple çektiğim gibi :slight_smile:

4 Beğeni

Yayın tahminlerimi yazıyorum;

•Yeni bir özellik duyurulacak
•3 yeni araç gösterilecek (bunların 2 tanesini daha önce gördük)
•Geliştirilmekte olan harita dlclerinin durumları gösterilecek (yeni bir harita dlcsi duyurulabilir)
•Topluluğun uzun zamandır istediği herhangi bir şey hakkında konuşacaklar ya da bir şey gösterecekler
•Yine her zamanki gibi çekiliş yaparlar
•Pavel amcamın klasik gelecek planları hakkında konuşması ve kapanış :smiley:

5 Beğeni

Tek katıldığım konu Pavel Amca’nın gelecek planları hakkında ki konuşması ve kapanış. :grinning:

1 Beğeni

Hoşçakalın, balık için teşekkürler…

32 Beğeni

Tartışılanlara bakıyorum da herkesin haklı olduğu yönler var. Maalesef her iki oyundan da kopmuş durumdayım. Mesela Texas geldi şuana kadar yapılan en kaliteli harita bence gayet güzel ama Texası bitiremedim. Oynayasım gelmiyor nedense. Bir şeyler eksik. O eski oynama hevesim vs. kalmadı artık farklı şeyler gerekiyor gerçekten.ETS2’yi herhalde eylülden beri falan oynamıyorum. Koptum iyice. Umarım yılbaşı yayınında tekrardan oyuna bağlanacak şeyler duyarız.

8 Beğeni

Oscar kardeşime afiyet olsun :joy:

5 Beğeni

Tam Lüfer mevsimi

5 Beğeni

Keşke yılbaşı yayınında…

6 Beğeni

Yıllık izin için gelmemiştir herhalde.:slightly_smiling_face:
Hangi iş için geldiyse kolay gelsin.:hugs:

2 Beğeni

20 Aralık akşamı belli olur mu acaba? :laughing:

1 Beğeni

@HasanOfke Gözüm kulağım sende haberin olsun

2 Beğeni

Afied bal şeker olsun Oscar’ıma :yum::yum:
Umarım rakısız yememişsinizdir balıkları Selçuk abi :smiley:

Oscar ile de ne yeni rakı keyifisi yapılır hee MJDFKSLFGHNDJKSLAGHJKLJFDKSLPGJLOPDFS

Balık iyidir de 360p gösterge yasaklansın.

yarın akşam 19:30’a doğru erkenden açıyoruz yayını

14 Beğeni

@SiSL abi olacak mı ?

1 Beğeni

O akşam SCS yayını varken öyle bir şey olmaz. Ama sonra belki gelişmeleri alırız anlamadığımız yerler vs.

3 Beğeni

Bu güzel yılbaşında kalplerimiz ısınsın :heart: :slight_smile:

2 Beğeni