SCS Software Yıl Sonu Canlı Yayını [ 19Aralık 2023 Saat 20:00 ]

Çok güzel yazmışsınız Volvo man işine döndü, Mp5 hiç bahsetmiyorum . Bazen şöyle düşünüyorum parayı alan reklam için ne varsa hemen getiriyor yeterki moneyden bahset reklamdan bahset tıpkı eskilerdeki gibi …

3 Beğeni

SnowyMoon’un yapacakları, SCS’nin 1.50’sinin resmen önüne geçti artık. laga lugaya gerek yok. Adam, Ocak ayı ortasından itibaren kelimenin tam anlamıyla grafiksel-fiziksel ve sistemsel olarak şov yapacak. AA olayını kb seviyesinde çözen bir adam o. SCS’ye AA-mevsimler ve diğer konularda “ötelediği” için kızmıyor kimse. ama FPS’e sadece 3-5 noksanlıkla AA-titreme-bulanıklık-parlama gibi sorunlara çözüm getiren bir adam varken, hele ki onun dll’sine alışmışken oyunun orjinal ayarlarını fulleseniz de, oynanmıyor,gözleri paramparça ediyor. sanırım bir yıl içerisinde sürprz bloglarla tıpkı son gelen Skybox blogu gibi, alıştıra alıştıra getirecekler. ama yeni oyun motorunun SnowyMoon gibi dahilerin işine yarayacağından şüphemiz yok

2 Beğeni

Selçuk abi yanlış hatırlamıyorsam yayında severek takip ettiklerini söyledi SnowyMooon’u. Dediklerini yapacak mı merakla bekliyorlarmış herhalde.

2 Beğeni

demek ki, SCS’yi kendien hayran bırakacak kadar işinin ehli. dll dosyasıdır virüslüdür diyenleri ilk mat eden forum yöneticisi Madkine idi örneği.n ama takip etmek değil, en azından "aa demek ki birkaç fps kaybı da olsa çözülüyormuş diyip en azında denemek amacıyla da olsa şu AA zıkkımına çare üretmeliler. ilerde gelecektir de neyse

1 Beğeni

Klasik SCS yayını işte fazlasını beklemek hata. 1-2 harita, 1-2 araç, o gelebilir, bu olabilir. Bitti.

1 Beğeni

https://www.simulasyonturk.com/ets-2-ve-ats-icin-parallax-teknolojisi-ve-yeni-render-motor-geliyor/

yarın haritalar için ayrı ayrı eklerim ama baydı :smiley:

1 Beğeni

Arkadaşlar Kaliforniya golden gate köprüsü çok
gerçekçi olmuş eskisi berbat bir köprüydü birebir aynı şekilde olmuş

Yeni AI

5 Beğeni

holy poly shit gerçekten

AI’ya motor veya bisiklet vb. eklememeleri (kazaya karışan olabilir) ve bu tarz araçlara yönelmeleri daha iyi.

2 Beğeni

Bisikletler bizim yolumuzda değil kendi yolunda yeri geldiğinde geçip gidiyor. Motorsikletler ise amatörce bir bahane nedeniyle yıllarca eklenmedi belki devasa bir oyun ve daha stabil ai trafiği olsun diye düşünseler de saçma sapan bir durum. Motorsiklet de aynı lanei takip edip gidecek hatta araçlarla aynı hızda olacaklar. Colliderları da kendi boyutuna göre göre olacak azcık vurduğunda yine duracak overtake için manevralar yapıp kaçınmaya çalışacak. Bu korkaklığı anlamak zor ama bu SCS tabii :smiley: ne olacak eklesen bile bellli bölgelere göre araç çıkmasını sağlayabiliyorlar. Amerika gibi bir yerde harika motorlar trafikte dolaşamıyor. Ben bile bu amatör halimle 3 farklı tool her türlü senaryoyu düşünüp kendi projeme ekleyebiliyorum. Bu otobüslerin yıllarca trafiğe eklenmemesi gibi bir şey yani SiSL şu an eklese muhtemelen fark etmeyecekler bile :smiley: Normal bir ai aracına göre çok daha az riski var. İki yönlü de düşünsem olmaması için hiçbir sebep yok. dsfsfdsfdsfdsfdsfdsfdsf durup dururken gene gömdük.

2 Beğeni

Staphen Jantzen isimli geminin orjinali. Buzkıran gemisiymiş.

Buzkıran →

1 Beğeni

Yayının Youtube kaydı →

otomatik çeviriyle tekrar izliyorum umarım ap101 gibi şakaları ciddiye alan yabancılar çıkmaz bazı çeviriler ne bileyim…

14 Beğeni

zart zurt fdsfdsfsfdsfdsf ahahahahah zuhaahahhahahaha ulan yarıldım

14 Beğeni

Geçen sene yayında gösterilenlerin kaç tanesi 2023 yılı içinde oyuna eklendi acaba? :thinking: Merak ettim.

-isviçre rework’ü gösterilmesine rağmen eklenmedi, ertelendiğini biliyoruz zaten. bu istisna olabilir. normalde çıkacaktı.
-oklahoma gösterilmişti ancak zaten 2023’te çıkacak bir eyalet olduğunu da biliyorduk.
-ETS 2 için volvo fh gösterilmiş ancak o da 2024’e kaldı. yani bu çıkması beklenen zamanda çıkmadı.
-kişiselleştirilebilir livestock dorseler şubat 2023’teki 1.47 güncellemesinde oyuna eklenmişti. bu zamanında çıkış yapmış.
-w900 ile alakalı 100. yıla özel bir gelişmeyi duyurmuşlardı, o da zamanında çıktı.
-western star 5700xe duyurulmuş ve o da 2023 yılında çıkış yaptı zaten.

planda olmayan aksaklıklar dışında genel olarak duyurdukları gelişme ve yenilikleri oyuna eklemişler. west balkansın aradan çıkması hem ets 2 tarafına yeni içeriklerin duyurulması, hem de oklahoma ve kansas’ın çıkış yapması harita tarafında daha fazla resim ve içerik görmemizi sağladı.

ets 2 tarafında man ve ats tarafında volvonun çıkması da yeni araçların önünün açılması ve yenilerinin beklenmesi için iyi oldu. zaten 2022 noel yayınını izlediğimde çok da fazla içeriğin duyurulmadığını fark ettim. ona kıyasla 2023 yayını çok çok daha dolu ve tatmin edici bir yayın olmuş dönüp baktığımda onu anladım. ama yetmiyor işte… bir can suyu lazım, farklı bir şey…

9 Beğeni

İsviçre 1.50de ilk 4 ayda çıkar.Bir sonraki rework ağustos eylül tease edilerek ortaya çıkar.Ya Hollanda yada bence Belçika olur çünkü aşağıdan geliyoruz.Oda 2025in ilkbaharında çıkar sonra gene aynen bu kez Hollanda ağustos gibi tease edilir ve 2026 ilkbaharında çıkar.İkisinin arasında bir güncellemede tek şehirlik Lüksemburg elden geçirilir ve benelux tamamlanir.Aynı döngüde bu kez İngiltere ağustos gibi tease edilir ve büyük olduğu için aynı Almanya gibi 3 aşamada gelir.İlk aşaması olan Londra çevresi ve güney kısmı 2027 ilkbaharında gelir.Sonra gene aynı presedür.2028 ilkbaharında orta tarafı.2029 ilkbaharında kuzey kısmı olan İskoçya tarafları gelir ve İrlanda hariç Birleşik Krallık tamamlanır.
Going east reworku bekleyenlerin reworku göremeden yaşlılar yurduna yerleşeceğini ve İngiltereyi tam olarak yenilenmiş isteyenlerin 2029a kadar defteri kapaması gerektiginin destan gibi ve mantıklı açıklaması.:slightly_smiling_face:
ÖNEMLİ:Tarih hesaplamaları Austurya ve İsviçre takvimine göre yapılmıştır ve ertelenmeleri İÇERMEMEKTEDİR.Örneğin bu takvime uygun giden İsviçrenin 2023de çıkamaması ve Almanyanın 3 aşamasının yine 2020de çıkamayıp bu yılları boş reworksuz bırakması gibi.Yine aynı şekilde hızlanmalarıda kapsamaz.

3 Beğeni

Birleşik krallığı iplemiyorlar, oranın yapısı güzel, Londra vs yeniden yapılmalı, promods orayı yeniden yapalı yıllar oldu.

3 Beğeni

Eşek ölecek de ç… gülecek

2 Beğeni