SCS Software Yıl Sonu Canlı Yayını [ 19Aralık 2023 Saat 20:00 ]

Beyler ve bayanlar vallahi ilk kez benden duymadınız ama aldığım bilgiler çok sağlam yerlerden Pavel 1 ise bilgiyi aldığım kişi 2 öyle diyeyim… SCS bu yayında ihtiyaç molasını tanıtacak demedi demeyin. Benzinliklerde uyuma yerinin dışında ekstradan bir de ihtiyaç molası yeri olacak binaların hemen yanında. Orada durup enter’a basınca “10 dakika ihtiyaç molası veriyorsunuz” yazısı çıkacak ve bundan sonra yola geri koyulabileceksiniz. Eğer çok uzun süre ihtiyaç molası vermezseniz ise Pavel Šebor rüyalarınıza giriyormuş…

Şaka bir yana cidden eklense çok komik olurdu. Eklemek için öyle avam şavam yeni bir sistem koymalarına da gerek yok oyuna ama eklemeleri çok gereksiz olurdu. Onun yerine 20 sene sonra arabadan inme ve iç mekanı olan benzinlikler eklediklerinde ihtiyaç molalarımızı veririz XD

12 Beğeni

ya bari çok zor şeyler yazın :smiley: çok basit şeyler yazıyorsunuz gerçekten gelecekmiş gibi inanasım geliyor çünkü böyle yazınca pavel rezil oluyor sdfdsfsdfs dsfdsfsdf ama otobüsler gelse zaten bu dediğin mecbur olacak yük bindirir indirir gibi canvas ui çakallıklarını zaten benim projelerde kullanıyorum.

5 Beğeni

kdjfsljflsjflsjfkskfj koptum

1 Beğeni

Ben şahsen uçan tırların geleceğini artık düşünüyorum. (Oyuna 30 yıl sonra gelecek) Malum şu anlık sadece tek eksiğimiz bu. Artık bu gözler şu tırlarında uçtuğunu görsün. (İronidir, ciddiye almayınız.)

Bunun için 30 yıl sonrasını beklemeye gerek yok. Gir TMP Calais-Duisburg yoluna. Adım başı uçan tır görürsün.

9 Beğeni

Başladık bakalım :eyes:

1 Beğeni

Mevsimler (sezonlar) planlarında ancak yakın gelecekte gelmeyecek :confused:

2 Beğeni

Mevsimleri mi kaçırdı ağzından. Ben mi yanlış duydum ?

1 Beğeni

Harbi izlerken koptum 3-4 Yıla anca betasini gorucez herhalde :laughing::laughing::laughing::laughing:

3 Beğeni

Calais tamirde bol bol görürsün.

Çok kötü kalite bir işe yaramayabilir

3 Beğeni

Screenshot_6

5 Beğeni

gözüktü benimkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
#BirSevdadırETechtT

5 Beğeni

Youtube yayınından ileri geri gidebiliyorsunuz.

Yunanistandan görüntüler

7 Beğeni

Kavala

2 Beğeni

Kavşak →
https://maps.app.goo.gl/Gb6XcTTHjZqowPPSA

Kalifornya rework

4 Beğeni