SCS Software "On the Road Takımı" Fuarlar, Etkinlikler, Haberler

Nedir bu on the road takımı? Ne ise yarar ?

images
SCS 2 seneden beri süre gelen on the road takımı katıldıkları kamyon yarışları/etkinlikler ile oyunun hayranları ile buluşuyorlar ve hayranları dof hareketli simülatörleri sayesinde SCS Software’in oyunlarını deneyebiliyorlar. Tabiki tüm bunların yanında her geçen etkinlikte artan ziyaretçi sayısı ve tanınma da var. Yarış araçların dışında pek çok firma etkinlik ve kamyon yarışlarında boy gösteriyorlar. Diğer firmalar ile diyalog kurmak SCS Software’ın Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator gibi yapımlarını da olumlu etki ediyor. Yepyeni anlaşmalar, yeni lisanslar…
Bu sene yol planları:
images-1

6 Beğeni

14-15 Temmuz tarihindeki etkinlik hakkında:

2 Beğeni
2 Beğeni

SCS gamescoma hazır tır sekil olmuş

2 Beğeni
Bunlar da hep eğleniyorlar hiç oyun geliştirmiyorlar ya GoKart yarışı ya da yemek...

Mizah-ı Yegah

2 Beğeni
1 Beğeni

Eglenmesi normal bütün yazılımcılar pc başında cok durmuyorlar bizde her cuma mesai sonunda parti yapıyoruz. Hergün öğle arasi dışarıda yemek yiyoz bizde scs gibi benzer işinde çalışıyoruz. Scs nin Eglenmesi normaldir.

ironi yapmıştı ama

1 Beğeni

Yazıya tıklasana posttaki, ekranında havai fişekler patlayacak.

kb kardeş yazıya tıklamadan yazmışım. bende örnek olsun diye yazmıştım

2 Beğeni
1 Beğeni

SCS On The Road: Krone dorsesi ile bu hafta Zolder pistine gidiyorlar!
SCS Software’ın sim trailer adını veridiği simülatör dorsesi yollarda dolaşmaya devam ediyor.

1 Beğeni

4-DOF hareketli koltuk simülatörü gerçek bir çekici kabininde tanıtılacak.

2 Beğeni
2 Beğeni

Scania baya baya gerçek normal bir araç :smiley:

hazırladıkları tanıtım resmi de baya garip

1 Beğeni

keşke o scania simülatör olsa yav umarım arkada bunun için çalışıyorlardır çünkü orada ciddi bir gelir var

1 Beğeni

özel çekiciymiş

3 Beğeni

Chimera VS Iron knight

2 Beğeni

Bir canavar gördüm sanki.

1 Beğeni