SCS Software - 20-21 Aralık 2018 Canlı Yayınından Notlar

9 Beğeni

Bence Washıngton-Idaho tek bır Dlc olarak gelmelı Oregon Dlc sı olmayan nasıl Washıngton’a gıdecek?
Bır de Ats’de ılk defa ferıbota bınecegız Washıngton ıcerısınde😃

Bence Idaho ve Utah tek DLC halinde getirilir Washington’un yapımına zaten baya önceden başlandı diye biliyorum, belki 2019 yazı gelmeden çıkabilir

1 Beğeni

ve yeni DLC den olarak bildiğimiz bir ekran görüntüsü paylaştılmıştı, o Sardinya’ya aitmiş yani seneye Sardinya adası gelebilir

Sardinyanın yanı sıra başka bir yerleri daha getirmesi gerekir tek sardinya olucağını sanmıyorum çünkü daha önce yapılan tüm dlc lerden daha büyük olucağını söylemişlerdi balkanlar daha mantıklı geliyor böyle düşününce sardinya küçük bir yer.

Yazılan şeyleri okuyamadım malesef yazıldı mı bilmiyorum ama Romanyanın her kısmı kesin geliyor. Bulgaristanın da güneyine kadar gelir. Yugoslavya ve Yunanistan yapılır mı bilemem ama yaptıkları “çok büyük olacak” açıklamasına göre gelebilir.

Promods İstanbul’a kadar inse de önceden deneyimlesek. SCS Türkiye’den bir iki şehir getirene kadar 2-3 yıl geçer. :grin:

1 Beğeni

1.34 büyük bir güncelleme olacak diye düşünüyorum zaten Güney Almanya yenilenecek, İtalya DLC’e Sardinya adası gelmesi muhtemel Direcx 11 gelebilir

DLC çıkarılma tarihlerine baktım, SCS şu doğru dürüst harita ek paketlerini yapma olayına girdiğinden beri her sene 1 harita çıkarıyor.

2013 Going Easti Saymıyorum
2015 İskandinavya
2016 Fransa
2017 İtalya
2018 Baltık
2019 Balkan

Türkiye DLC si için en kötü ihtimal:
2020 İber Yarımadası (İspanya)
2021 Ukrayna Belarus Moskova civarı
2022 Türkiye

En iyi ihtimal ise Balkan DLC si ile Trakya ve İstanbulun, birkaç yıl sonraki muhtemel Rusya DLC si ile Anadolu ve Gürcistan vs. ile karadenizin tamamının eklenmesi.

3 Beğeni

Forumda yunanistan Türkiyenin avrupa kıtasını kattılar iyice yüz ölçümünü hesaplıyorlar burada gelmesi lazım şurada burada muhabbeti dönüyır bakalım yetkililer ne gibi bir cevap verecekler acaba

4 Beğeni

Evet bunu yaptım. Ama bir sorun niye yaptım :d

9 Beğeni

niye yaptın

1 Beğeni

2020 nin sonundan bir ekran görüntüsü

6 Beğeni

Çünkü ben de bilmiyorum :d

YJAl9a

8 Beğeni