SCS Software - 20-21 Aralık 2018 Canlı Yayınından Notlar

onu konuşacağız yayın konularına eklerim :slight_smile:

2 Beğeni

Teşekkür ederim abi. İnşallah yetişirim yayına. Yetişemezsem tekrarını izlerim.

1 Beğeni

Abi bir de Goodyear lastiklerine ne oldu onu da sorar mısın

Soracak epey soru birikti umarım yayına yetişebiliriz

Washıngton Eyaletı’nde bu yol mutlaka olmalı.

Şu kar olayı bi gelmedi oyuna bi gelse artık

Türkiye ve yunanistanı çıkarın geri kalanı gelebilir
balkans

2 Beğeni

Doğu Trakya ile birlikte 666.700 km^(2) Balkanlar’ın tamamı. Fransa ise 643.801 km^(2). Hedefleri de boğaz olduğuna göre, Why not?

1 Beğeni

Her şey mümkün ATS’ye bakarsak üç eyalet gelecekse memnuniyet artar Baltık’ta 5 farklı ülke güzelce aktarılmıştı tamam daha önce de farklı ülkeler geldi ama böyle değildi. Akşam konuşuruz sürprizler daha bitmedi çünkü :smiley: Bu kadar çalışmanın sonucu bu olmalı zaten 2018 iyidi ancak insanlar önemli eksiklieri düşününce ve sürekli bişey bekleme hissi kötü hissettirdi.

3 Beğeni

Iyı de bence Ats ye 3. Eyalet gelmez cok cıddı bır ıs Scs ıcın
Yılbası vıdeosu aksama dogru yayınlanacak herhalde

Burda gördüğün kediyi aceba Balkan isimli köpek mi kovalıyor ki??? :joy:
Neyse dediğim gibi daha 1 yılı var. şimdiden heyecanlanınca çıkacağı zaman bezmiş oluyoruz.

1 Beğeni

Yayın başladımı ?

Youtube dan hasan bey yayın yapcak mı

Cevabını bilmiyorum ama burası onu sorma yeri değil. Burayı kirletmessen seviniriz.

yayın linki atar mısın türkce lazım ceviricek biri :smiley: canlı yayın yokmuydu

Haberde yazıyor zaten ?

Bence Washıngton ve Idaho tek bır DLC olarak cıkmalı, Ets2 ye oldukca bayagı buyuk bır DLC gelcek ATS’ye de en az ıkı eyalet gelmelı, Oregon DLC’sıne sahıp olmayanlar Nevada’dan Idaho’ya oradan da Washıngton’a gecıs yapabılırler, sadece Washıngton gelırse sacma olur Oregon’u olmayanlar ne yapacak? Gemıyle mı gececek sacma olur.

DX11, Ses motoru kısmını dünkü canlı yayından kestim renderlıyorum ondan sonra FMAX’i konuştuğumuz kısım yayınlanacak. Sonra da ETS 2 ve ATS haritalarıyla ilgili kısım ana kayıt burada

Ses motorunun FMOD olduğu belirtilmiş ve lisans anlaşmasını yapmışlar. Bu DX11 kadar önemli bir gelişme çok şeyi değiştirecek. :slight_smile:

6 Beğeni
7 Beğeni