SCS Software - 20-21 Aralık 2018 Canlı Yayınından Notlar

Umarım bu dlc de Marmara komple yer alır onemlı fabrıka bolgelrı Kocaelı ve Bursa☺
Umarım Turkıye yı gorebılırız Rusya yı nasıl gorduysek😅

1 Beğeni

Bu pakette Türkiye olmazsa daha 3 yıl Türkiye’yi beklememek lazım. En azından Edirne, İstanbul olabilir. İki şehir olsa bile olur. Oyunda net bir şekilde vâr olmuş oluruz. Türkiye’nin eklenmesi demek memleketimizin plakasıyla bütün haritada dolaşmak demek. Tabi bu kesin değil ama Bulgaristan’a kadar inip İstanbul’u eklemezlerse gerçekten üzülürüm.

4 Beğeni

Trakya degıl Marmara komple yer almalı;“Edırne,Tekırdag,Kırklarelı,Cannakale,Balıkesır,Sakarya,Istanbul(Tuzla, Mercedes Otobus Fabrıkası, Lımanlar, Istanbul Havaalnı,Yavus Sultan Selım Koprusu), Kocaelı(Korfez Gecıs Koprusu),Bursa(Otomotıv sektoru).” bunlar olmalı sonucta buyuk dlc Yunanıstan-Bulgarıstan’da yer alacak.!!

Tabii bu açıdan bakarsan şimdilik 2 3 şehirle idare edilir daha sonra Rusya geri kalanı ve Türkiye geri kalanı gelir yani bu şekilde düşünüyor olabilir scs

Bu pakketten sonra Iberıa ondan sonra Belarus ve Rusya nın bır kısmı daha olur.

Baltık DLC görüntülerin ilk yayınlandığı zamanlar SCS’in resmi blogda, ırkçı bir dangalakla laf dalaşına girmiştim. O Rusya’nın avrupa kıtasında olduğunu, eklenmesinin doğru olduğunu fakat Türkiye’nin avrupa kıtasıyla bir alakası olmadığını hatta oyuna hiçbir zaman eklenmeyeceği gibi kesin yargılar belirtiyordu. Umarım Balkanlar ile bir adım atarlar ve bu tarz insanlarda ağızlarının payını alırlar.

6 Beğeni

Aynen bazı aptallar Turkıye Avrupa degıl dıyor ama Rusya yı gormuyor, sonucta Turkıye yı gorebılecegız butun Turkıye olmaz tabıı.

Yalnız Samet hocam. Türkiye kesin değil. Olabilir gözüyle bakılıyor.

1 Beğeni

Sparteam bu oyunda 3 yıl sonra da olsa mutlaka Turkıye yı gorecegız.

İnşallah hocam.

1 Beğeni

Baltık dlc sınde Rusya nın sadece Kalınıngard bolgesı olsaydı(mecbur olacak konumundan dolayı ama ana Rusya bolgesı olmayabılırdı)Ruslar cok kızardı neden Petersburg gıbı buyuk bır sehrı de eklemedınız derlerdı scs ye. Bu Dlc de de ISTANBUL mutlaka olmalı Yunanıstan ın dıbınde koskoca sehır bu yuzden Turkıye yı bu Dlc ıle ufak ta olsa gormemeız lazım ya deyse cok kızarız koskoca sehır var burda!!!
Scs de bunun farkında koskoca sehır bunuda eklememız lazım demıslerdır hatta zaten Scs bogazlara kadar ınecez demıstı yanı Trakya gıbı kucucuk bır bolgeyı ayrı bır dlc olarak cıkaramazlar bu dlc ıle getırıler.

Edirneye kadar yapıpta benim köyümü eklemezlerse scs ile bozuşuruz :smiley:

2 Beğeni

Merak kafan rahat olsun😀

Yine Türkiye için gereksiz tartışmaya giriyorsunuz olacak denildi gelecekler F-MAX bile ileride olacak. Daha resmi duyuru gelmedi. Ama Bulgaristan’ın kuzeyi oyunda var gibi artık.

Bütün fotoğraflar gerçekçi olmayabilir.

5 Beğeni

Ooo Ets2 dekı o yol efsane kıvrıklı olan Scs den 3 eyalet beklıyorum:)

Sardinya dışında Romanya bosna bulgaristan Sırbistan felan gelirse gerçekten büyük bir DLC olacaktır hoşuma gitti bu iş harita ve araç dışındaki gelecek her şey oyuna güzel şeyler katacaktır modifiyeyi herkes bekliyor hangi tıra geleceğini ve diğer ufak tefek özellikler renk katacaktır

1 Beğeni

Açıklamayı yapsalar bile gelmesi 1 yıl sürecek yani bugün deselerki getirecez minimum 2019 sonu oynayabilecez bu bana şaçma geliyor getireceksen hazırlığı yap modellemeyi bitir sonra 1-2 ay öncedrn getirecez de

1 Beğeni

İnşallah Ford Lisans Verir Scs ye

SiSL ile ETS2ATS 2018 Yılı Değerlendirmesi, Yepyeni Bilgiler Cumartesi akşam 20.00’de! Twitch

6 Beğeni

Hasan abi akşam yayına yetişemiycem yayın için sizden birşey istesem Selçuk abiye sorar mısınız?

Bu araçtaki aksesuarlar oyuna gelecek mi yoksa mod mu?

1 Beğeni