Satisfactory - Ana Konu

İsveçli Coffee Stain Studios bu sefer ciddi bir oyun duyurdu. Goat Simulator ve Sanctum’ın geliştiricisi olan firmanın yeni oyununun adı Satisfactory!

Teaser videosu,

Şimdi oyunun türü bilinmiyor ama malum yukarıda doğal yaşamında bulunan bir hayvan var ve bir anda arabayla insanlar geliyor toz duman hayvan hapşırıyor bir şeyler inşa ediliyor.
Tatmin etmek memnun etmek anlamına gelen Satisfactory ile ilgili ne tür bir oyun olabilir?

Çıkış tarihi yok hazır olduğunda çıkaracaklarını belirtmişler. Önümüzdeki aylarda oyunun ne olduğu ortaya çıkacak muhtemelen E3 2018 yakınlarında olur.

Ama kapalı beta var. Kendi sitelerinden mail adresinizi yazarak katılabilirsiniz.

https://www.satisfactorygame.com/

şehir kurma simulasyonu gibime geldi :thinking:

oyun ortaya çıktı

https://www.satisfactorygame.com/

"Satisfactory is an FPS open-world factory building sim. " mevzu bu hoşuma gitti yarın ayrıntılı bakıp bir şeyler yayınlamaya çalışırım

futuristik gelecek yerine yakın zamana yönelik olsaydı daha iyiydi.

Steam’de listelendi

multiplayer hoş olur da çok fütüristik

bu kadar şey yapıp o oyun kasmayacak sıkıntı çıkarmayacaksa deli gibi oynarız :smiley:

Sadece Epic Store’da satılacak. 19 Mart’ta erken erişim başlıyor.

1 Beğeni

Videoyu görünce ilşe aradığım mp oyun dedim o heyecanla direk ön sipariş veriyim diye girdiğimde ise hevesim kursağımda kaldı 99 tl fiyat öğrenci adama zor :frowning:

Steam hiç mi gelmeyecek ya @HasanOfke

Steam’de olmayacak. Epic bunları komple aldı. Steam’de olsa oyun daha ucuza çıkacaktı. Alpha keyler gönderildi denedim ama oynamak istemiyorum.
Birkaç görüntü almıştım ama aldığımı sanmışım saçma sapan Epic programı ile uğraşılmaz. Güzel oyun mu? Evet başlarsın oynarsın ve sanırım Epic’in devreye girmesi oyunu daha iyi yapmış. Multiplayer çok güzel oynanır bir sürü şey kurulur. Şimdi key istiyim de oynamıcam şu an kalsın… sonra bakarız.

3 Beğeni

ben satın aldım oynadım ama pek bir espirisi yok gibi sadece uzaydakı madenleri sömürüyor sanayi kuruyorsun heycanla aldım ama pek hosuma gitmedi

ben betasında onu fark ettim ortam hoş olsa da oynayınca bir şey kazanmıyorsun zaten söndü gitti oyun daha da soranı olmaz epic de beleş yapar bu gidişle :smiley:

Çıkalı 3 yıl olmuş Deneme fırsatını şimdi buldum. Harika bir oyun yapmışlar. Ve oyun çıktığından bu yana hala Erken Erişimde :smiley: Fiyatı 50 tl olmuş bu arada.

1 Beğeni

satisfactory multiplayer bağlanma hatası ARKADŞ BİRİ GİRİMİYOR NEDE