Rocket League - Ana Konu

@Emre54 arabamı değiştirme zamanın geldi sanırım bir Knight Rider alırım

1 Like

Sen sarı taksisiz yapamazsın

güzel şeyler

2 Likes

Etkinlik başladı, Ghostbusters DLC’si yayımlandı.

1 Like

Roket izi ve patlaması tüm araçlara takılabiliyor iyi olmuş :smiley:

Oyun içinden Extralar > Satın Alma Kodu yolunu takip edin ve kod girme alanına aşağıdaki kodları yazarak sınırlı sayıda olan ödülleri kapın :slight_smile:

• TRUFFLESHUFFLE
  • SHAZAM
  • RLNITRO
  • POPCORN
3 Likes

Kodların tamamı Xbox üzerinde çalışıyor tekrardan teşekkürler

1 Like

@MrtAltg Tüm platformlarda geçerli bu kodlar, eklemeyi unutmuştum. Rica ederim :slight_smile:

1 Like

Arkadaşlar ben çevrimiçi oyuna girmeye çalıştığımda ‘‘Rocket League sunucularına bağlanılamadı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin’’ hatası alıyorum ve online serverlara bağlanamıyorum. Bu internetimle alakalı bir şey mi ?

@Abdullah_Yorulmaz Hangi internet servisini kullanıyorsun ve güvenli internet aktif mi?

Ttnet kullanıyorum ve güvenli internet galiba aktif değil.

Anladım. Sorun büyük ihtimal bu internet servisinden kaynaklı yada güvenli internetten. Ara ara benimde başıma geliyor, tam olarak anlamış değilim. VPN açıp girersen bağlantı kuruluyor çünkü.

1 Like

Teşekkür ederim.

yunanlılarla oynarken :smiley:

2 Likes

3 gün önce sonuncu etkinlikle beraber bizim tabirimizle yeni “Kara Şimşek” aracı dlc`si yayınlandı :slight_smile:

Aracı çıktığı gibi almıştım sürmesi vs baya zevkli tavsiye ederim.
1 Like

Oyunun fiyatı yaklaşık 70-80 TL kadar artıp 116 TL olmuş. İyi mi kötü mü bilemem.

epic games’e geçmeyecek mi ki ondandır :smiley:

Geçerse yıl sonu veya Mart gibi geçer bu kadar önceden fiyat değişikliği tuhaf.
Aslında değil, Ubi oyunlarındaki gibi kuru bunlar daha yeni öğrendi bence.

Twitch Prime’cılar değerlendirebilir.
https://steamcommunity.com/games/252950#announcements/detail/1604894746152009860

Oyunun fiyatı 31 liraya düşmüş ama dlc`ler zamlanmış bu seferde :smiley:

2 Likes