Red Dead Redemption 2 - PC, PS4, Xbox One [Ana Konu]

Minimum

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD FX-6300
  • RAM: 8 GB Sistem Belleği
  • GPU RAM: 2 GB Video Belleği
  • GPU: GeForce GTX 770 2GB veya Radeon R9 280 3GB
  • HDD: 150 GB Gerekli boş alan
  • DX: DirectX 11

Önerilen

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 5 1500X
  • RAM: 12 GB Sistem Belleği
  • GPU RAM: 4 GB Video Belleği
  • GPU: Nvidia GeForce GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 480 4GB
  • HDD: 150 GB Gerekli boş alan
  • DX: DirectX 11

Standart Special Edition - 299 TL
fiyat gayet normal

2 Likes

biz yine razor’u bekleyeceğiz. :joy:

image

Maalesef 299 TL indirimli fiyat, zannedersem çıkışında 379 TL olacak :frowning: (Ekleme: Special Edition için bu, Standart için bir şey yazmıyor o 299 TL kalabilir. Şu an için Standart yok aslında, Standart fiyatına Special veriliyor… Muhtemelen 299 Standart, 379 Special, 449 da Ultimate olacak çıkışında.)

Sistem gereksinimleri beklediğim gibi, hatta ben 6 çekirdek Ryzen 5 1600 ve GTX 1070 tahmin ediyordum önerilende :smiley:

@altunsoy07

2 Likes

Benim beklediğim fiyat 200-250 arasıydı.

turkce dil destegi varmi yada altyazi olacakmk

Sistem gereksinimleri, iyimser tahminimden bile daha iyi çıktı. Fiyatı, böyle bir şaheser için normal bence.

1 Like

Gerçekten sistem gereksinimlerini bende yüksek bekliyordum :smiley: Şaşırtıcı oldu, Ama RAM konusu biraz iyiymiş :slight_smile:

Oyunu satin aldim. yanin da iki tane ucretsiz oyun veriyor.

1 Like

Yav kararsız kaldığım nokta steam beklemeli miyim ki beklersem yüksek ihtimal standart paket 300 TL special paket 380 TL ultimate paket 400 ya da 450 olacak kararsızım gerçekten

Ayni seyleri dusundum bende dedigin gibi fiyat artacak ve oyunu oynamak icin bu sefer yuksek fiyata almak zorunda kalacaksin. dedim ve aldim. :slight_smile:

5 Kasım’da PC için çıkacağı açıklanan Red Dead Redemption 2’nin sistem gereksinimleri, özellikleri, ekran görüntüleri yayımlandı ve ön siparişleri başladı. https://www.simulasyonturk.com/red-dead-redemption-2nin-pc-sistem-gereksinimleri-ozellikleri-ekran-goruntuleri-yayimlandi-ve-on-siparisleri-basladi/

Bende ikilemde kaldım. Rockstar’da alınca 2 oyun da ücretsiz veriyor oluşu cazip geliyor ama ileride Türkçe yama ile oynamayı düşündüğüm için Steam’ı mı beklesem diyorum.

DH Forumda birisi “Rockstar mod işine sıcak bakmadığı için, Launcher’ı açınca dosya doğrulaması yapıyormuş. Değiştirdiğin dosyalarıda orjinale getiriyor. Bence yama, mod yüklemek isterseniz almayın” diye yazmış.

mod olayında harbiden farklı durumlar var yine de rockstardan almak daha iyidir steamde farklı bir fiyat olmayacak türkçe yama için ise yapan var mı şu an bilmiyorum ama başlayan olmuştur muhtemelen güzel olabilir ama ben ps4te bitirmiştim bir daha da pcde çok boş anıma gelirse tekrar başlayabilirim
rockstar mod işine sıcak bakmıyor diye bir şey yok aslında öyle görünmek zorunda :smiley: tutup da gta4’ü gta5’e getirmek de nebileyim tribünlere oynamak gibi bir şeydir sonra tabii istemez

1 Like

DH Forumda Anonymous diye grup çevirilerini üstlenmişler, bunlar daha önce Control oyununu kısa sürede çevirmişler bunlar diğer gruplara göre daha hızlı çalışıyorlar yani.

Biri GTA 5 TR yamasını Rockstar’da denedim olmadı demiş, Rockstar’ın hileciler için çok katı kurallar koyacağını düşünüyorlar.

1 Like

Çeviren var. Ayrıca Rockstar her açılışında dosya doğrulaması yapıyor maalesef. Türkçe yamasını umarım GTA 5 de olduğu gibi mods klasörüne yaparlar. O zaman sorun olmuyor.

Aldık bakalım indirimi ve bonusu kaçırmamak için :slight_smile:
Screenshot_10

3 Likes

57tl vergi. :scream:

@Tolgasky bana da aldı :joy: artık ava çıkar mangal yaparız

1 Like

Ps4’te oynayanlarla Pc’de oynayanlar ekip olabilecek mi acaba?

Dört gözle bekliyorum deh dıhıdık dıhıdık :smiley: