Red Dead Redemption 2 - PC, PS4, Xbox One [Ana Konu]

5 Kasım’da PC için çıkacağı açıklanan Red Dead Redemption 2’nin sistem gereksinimleri, özellikleri, ekran görüntüleri yayımlandı ve ön siparişleri başladı. https://www.simulasyonturk.com/red-dead-redemption-2nin-pc-sistem-gereksinimleri-ozellikleri-ekran-goruntuleri-yayimlandi-ve-on-siparisleri-basladi/

Bende ikilemde kaldım. Rockstar’da alınca 2 oyun da ücretsiz veriyor oluşu cazip geliyor ama ileride Türkçe yama ile oynamayı düşündüğüm için Steam’ı mı beklesem diyorum.

DH Forumda birisi “Rockstar mod işine sıcak bakmadığı için, Launcher’ı açınca dosya doğrulaması yapıyormuş. Değiştirdiğin dosyalarıda orjinale getiriyor. Bence yama, mod yüklemek isterseniz almayın” diye yazmış.

mod olayında harbiden farklı durumlar var yine de rockstardan almak daha iyidir steamde farklı bir fiyat olmayacak türkçe yama için ise yapan var mı şu an bilmiyorum ama başlayan olmuştur muhtemelen güzel olabilir ama ben ps4te bitirmiştim bir daha da pcde çok boş anıma gelirse tekrar başlayabilirim
rockstar mod işine sıcak bakmıyor diye bir şey yok aslında öyle görünmek zorunda :smiley: tutup da gta4’ü gta5’e getirmek de nebileyim tribünlere oynamak gibi bir şeydir sonra tabii istemez

1 Beğeni

DH Forumda Anonymous diye grup çevirilerini üstlenmişler, bunlar daha önce Control oyununu kısa sürede çevirmişler bunlar diğer gruplara göre daha hızlı çalışıyorlar yani.

Biri GTA 5 TR yamasını Rockstar’da denedim olmadı demiş, Rockstar’ın hileciler için çok katı kurallar koyacağını düşünüyorlar.

1 Beğeni

Çeviren var. Ayrıca Rockstar her açılışında dosya doğrulaması yapıyor maalesef. Türkçe yamasını umarım GTA 5 de olduğu gibi mods klasörüne yaparlar. O zaman sorun olmuyor.

Aldık bakalım indirimi ve bonusu kaçırmamak için :slight_smile:
Screenshot_10

3 Beğeni

57tl vergi. :scream:

@Tolgasky bana da aldı :joy: artık ava çıkar mangal yaparız

2 Beğeni

Ps4’te oynayanlarla Pc’de oynayanlar ekip olabilecek mi acaba?

Dört gözle bekliyorum deh dıhıdık dıhıdık :smiley:

Bende preorder yapıcam da acaba laptobumda düzgün çalışırmı diye düşünüyorum gta v gayet stabim çalışıyor rdr2 bilmem nasıl olur iade sistemi varmı acaba launcherde bilen varmı? @HasanOfke @gampue bilgisi olan acaba :slight_smile:

Sistem özelliklerin neler?

özledim ulan

3 Beğeni

Konsolda oynamamış mıydın onu ne yaptın sattın mı? :slightly_smiling_face:

@HasanOfke çok güzel duruyor pc grafikleriyle iyice sabırsızlanıyorum :smiley:

RTX teknoloji’si destekleniyor mu acaba?

i7 4720hq 2.6ghz 8 cpu
16 gb ram
Geforce gtx 960 4gb gddr5 128 bit
Gerekli olan bunlardır herhalde

Sıkıntı olacağını sanmıyorum en azından minimum sistem gereksinimlerin içinde yer alıyor pc’n

Ben hangi oyunu sistemimin ne kadarını kaldıracağını Game Debate diye bir siteden bakıyordum hemen her oyun vardır ve güvenilirdir.

Az önce RDR 2’yi sistemimin ne kadarını kaldıracağını tekrar bakayım dedim ve tesadüfen Red Dead Redemption HD Remaster oyununa denk geldim acaba ilerde PC’ye çıkacak olabilir mi?

@Tolgasky @Ramazandro cevaplarınız için teşekkürler

1 Beğeni