Red Dead Redemption 2 [Ana Konu]

Red kit in oyunu değil mi bu??

ne ps3 kaldı nede oyunları ama bunu atmaya kıyamadım öyle duruyor,içinde acılmamış posteri ve büyük boy oyun haritası ile :slightly_smiling_face:

oyun cok güzeldi harita cok büyüktü ve online kısmı ile tadından yenmez bir yapımdı.

Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(43)

2 Beğeni

26 ekime şurada ne kalmış canım

https://www.simulasyonturk.com/red-dead-redemption-2nin-yepyeni-3-tanitim-videosu-yayinlandi/
haber burada

yalnız IGN yarın first look videosu yayınlayacakmış

Oyundaki karakterler ve isimler

Van der Linde çetesi…

wagszilla isimli biri hazırlamış

John Marston zaten videoda göründü.

1 Beğeni

ilk oyunu oynamayan veya ingilizce oldugu için x yapıp gecenler için John Marston kimdir?

John Marston 1873’te doğdu. babası okur yazar olan iskoç göçmeniydi. annesi ise john’un doğumu sırasında vefat eden bir fahişeydi. john’un babası, chicago’nun güneyinde bir barda kavga sırasında her iki gözüde kör olmuştu. babası İskoçya hakkında konuşmayı severdi ve onlarla tanışmadığı halde, büyük büyükbabalarına yaptıkları için İngiltere’den nefret ederdi.

1881’de john’un babası öldü. john o zamanlar sadece sekiz yaşındaydı ve bir yetimhaneye yollandı. koşullar belirsiz olmasına rağmen, yetimhaneden kaçmayı başardı ve dutch van der Linde ve çetesine düştü; john’un gelecekteki karısı abigail ile tanıştığı yer burası. dutch, john’a, nasıl ateş edeceğini, avlanacağını, toplanacağını, okuyacağını ve nasıl hayatta kalacağını öğreten bir baba figürü oldu.

1911 itibariyle, John 37-38 yaşında ve 5 '10 "(1,78 m) boyundadır.

1 Beğeni

Şu oyunu @HasanOfke Paylaşma topuklarına sıkacağım he :smiley: içim gidiyor oynayamayacağım o yüzden izlemeyeceğim de gıcıklık olsun

kapak fotoğrafı umarım bir süre sonra pcye çıkar ihtimali yüksek zaten ama aptalca modlarla bu efsanenin bozulmasını elbette ben de istemiyorum

bimde şuan ps4 890 tl bişey değil aslında ama iki üç tane oyun zaten ps4 fiyatına geliyor böyle iş mi olur? dolar 4,20

bunlar iyi günler. dünyadaki en yüksek faizle borc arıyoruz. (dünyada %1 ama biz %12 faizle) gerisini siz düşünün artık.

simülasyona dair inanılmaz güzel ayrıntılar var

1 Beğeni

Yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Çıkış tarihi : 26 ekim

2 Beğeni

RDR nin Undead modunu çok beğenmiştim zombi avlamak keyifliydi. Ama oyun bitip sıradan takılmak sonradan sıkmaya başlamıştı. Senaryosu kısa sürüyordu zombi nin

ne kadar doğru yalan bilemem

Ekran%20G%C3%B6r%C3%BCnt%C3%BCs%C3%BC%20(74)

ön sipariş icerikleri = (xbox storde görebilirsiniz)

the outlaw hayatta kalma kiti
savaş atı
hikaye modu için nakit para
gta için 500.000$ gta parası
hazine yerlerini gösteren harita

Ön sipariş fiyatı çok iy…

• Red Dead Redemption 2 Standard Edition – 369,00 TL
• Red Dead Redemption 2 Special Edition – 449,00 TL
• Red Dead Redemption 2 Ultimate Edition – 499,00 TL

Ön sipariş vermenizi tavsiye etmiyorum. Temmuz’un ortasından sonra tekrar bakılabilir kampanya vs. acele etmeye gerek yok.

Oyun fiyatı 59.99 $ Nasıl 369 TL oluyor ki? 275 TL olması lazım. € cinsinden alırsak ta 322 TL oluyor?

kan emiciler fiyatta indirime gitmiş

red dead redemption 2: 369 TL’den 299 TL’ye

red dead redemption 2 special edition: 499 TL’den 379 TL’ye

red dead redemption 2 ultimate edition 499 TL fiyatı değişmedi

ultimate edition 449 tl ye düştü ps4 için ama hala pahalı fiyatlar kimse almayınca mecbur düşürdüler