Ralli Simülasyonu "Dirt Rally 2.0" ana konusu

sırf şu büyük boyutu yüzünden kurmaya üşeniyorum 97 gb nedir yav ne kuruyoruz hiç sıkıştırılmamış
oynamak da istiyorum

1 Beğeni

Konsolda boyut konusunda RDR 2 ile yarışan ender oyunlardan kendisi…Hakikaten ilginç bir boyut.

wrc8’den sonra ilaç gibi geldi :smiley: o da iyi tabii ama dirt rally başka…

keşke daha önce indirseydim aylardır öyle bekliyor

3 Beğeni

Arkadaşlar Dirt 4 ile Dirt Rally 2.0 arasındaki fark nedir? İkisi de çok güzel, sanki 2.0 bir tık daha iyi gibi geldi. Sizce hangisi almalıyım?

1 Beğeni

PlayStation4 ve psn plus üyeliğin varsa ayın 5 ine kadar Dirt 2.0 bedava

1 Beğeni

Yok maalesef.

1 Beğeni

Hocam detaylarına pek hakim değilim ama Dirt ve Dirt Rally zaten sürüş açısından da birebir aynı oyun değiller.Ben PS4 üzerinden ikisini de oynadım.Dirt4 daha benlik bir oyundu.Dualshock ile kontrol etmesi daha kolay daha arcade yakındı ama Dirt Rally bayağı terletmişti beni.Direksiyonla falan muhtemelen daha iyi performans veriyordur elbette ama benim görüşüm bu.Grafik konusunda ise eğer konsolda ise ikisi arasında ciddi fark yok.PC de ise zaten sınır yok.En yüksek ayarları hedefliyorsan ve sürüş farkları senin için önemsizse Dirt Rally alın bence.

1 Beğeni

Bugün yarın DiRT 5 duyurulacak.

1 Beğeni

:smiley: tedaviye başladık süper süper süper süper akıyoruz ısınıyoruz

Uzun zaman önce PSPlus ile verilmişti standart sürümü.O zaman dualshock ile hiç oynayamamıştım.Daha sonra direksiyonla denedim yine beceremedim :smiley: Galiba kendime uygun ayarları bulamıyorum.

vallah şu stand olmasa ben de oynayamam hatta wrcye göre daha fazla hareket etmem gerekiyor ama son turu çok güzeldi sonra çıkmak zorunda kaldım videoluk bir şeyler çıkar bitireyim ispanyayı bakıcam :smiley:
sallanmayan bir yerde oynamak lazım

Stand var aslında ya onsuz ben de oynayamam.Geçen ay ea play üzerinden project cars’ı denedim konsolda,çok hoşuma gitti.Sürüş tarzı,dinamik hava koşuları falan bayağı iyiydi.Ve teknik olarak da bu arakadaşlardan çok daha iyi iş çıkarmışlar.Grafikleri bayağı güzelmiş.Gran Turismo bu tarz ek özelliklerde çok geride kaldı umarım yeni oyunda toparlanır yoksa sadece marka veya lisans ile satma dönemi geride kaldı.Kalite farkı ortaya çıkıyor.

1 Beğeni

her gün takılıyorum 10 saati geçelim bir video ççekicem zaten 1 şampiyona daha bitirince diğerleri açılıyor
paketler olmadığı için içerik epey eksik maalesef indirimde toplarım vallah ilk çıktığında aldım oynayamadım sonra da paketleri hiç almadım şimdi acısını çıkartıyorum resmen
ama t300e yazık oluyor ömründen gidiyor :grinning:

game of the year edition almayan kalmasın malum ea sports bünyesinde yeni çıkacak oyunlar daha pahalı olacak.
ve dirt rally oynanmaya değer.

EA Sports WRC faicasından sonra Dirt Rally 2.0 gibi şaheserin konusunun pasif kalması çok acı. Buraları canlandırmak lazım.

1 Beğeni