Pubg almaya değer mi?

Öncelikle herkese merhaba pubg alamayı düşünüyorum fakat sistem hd7850 ekran kartı işlemci fx8350 fakat istediği özelliklere baktım yetiyor bazıları bug sorunu var diyor sizce almaya değer mi ? değerse alıcam can sıkıntıdan ne yapcamğımı bilemedim ets2 bi yere kadar sizce değer mi ? alın diyorsanız alıcam.

vallahi ben aldım pubg yi ama ekran kartımdan dolayı oynayamıyorum. opitimizasyon sorunu var oyunun. rahat oynayacağım bir ekran kartı alınca en azından medium da falan da iyi fps verecek o zaman oynarım ama bence almaya değer eğer iyi fps alırsan keyifle oynarsın arkadaş ortamında varsa tadından yenmez

Ortamım yokta bu sistemle oynamaya değer mi pc 5senelik ilerde 1sene daha dayanırsa böyle devam ekran kartı 2 kere tamir oldu 1 ay icinde ondan önce hiç tamir olmadı orjinaldi ve ets 2 oynarken oldu bu bozulma olayı eğer almaya değerse alıcam ama sıkıntı şu bu sistemle oynayabilir miyim sorun o ? ortamım yok daha yeni yeni alıp başlıycam soruyorum o yüzden

sistemindeki özellikleri pek anlamadığım için bunda yardımcı olamayacağım kusura bakma

Ama alınır diyorsun değer yani

Oyun alınmaya değer ama o sistemle oynayamazsın

ozaman almıyım boşu boşuna zaten mecbur değişicek yıl 2019 oldu ben hala aynı sistem 5 sn olcak

Nvıdıa 840 m ekran kartı ve i 3 işlemciyle oynayamamıştım şuan 1060 var pubg içinde adam akllı oynayım dersen minimum 1050 ti almanı öneririm

arkadaş zaten ryzen sistem toplıycam gtx yada rtx alcam param hangisine yeter rtx 1060 da alabilirim bu işlemciye gidip rtx 1060 alsamda bişey olmaz

Ryzen sistem toplayacaksanda haberin olsun ryzen 5 1600 ve üstü alman lazım yoksa darboğaz yapıyor ben bi ara ryzen 3 1300x ile kullandım aşırı darboğaz yaptı daha sonra ryzen 5 2600x e geçtim tavsiyem bu

1 Beğeni

Ben alırsam bakalım işte bi plan yapıyımda

Sana ryzen sistem de 1500x yeter fakat pubg tavsiye etmem gerek yok o kadar para verdim pubg için gene takılıyor dersin optimum bi sistemin olması lazım. Bi yere kadar pubg de sıkıyor. Bence mobile indir oyna :joy:

1080p oynayacaksan boşa RTX almaya gerek yok. Ryzen 1500x 1060 6GB ile yağ gibi akıyor bende. Almaya değer mi dersen sonuna kadar değer. Özellikler etkinliklerde 200 liraya yakın para kastım. Steame kaç yıldı para atmıyorum sayesinde :smiley: tavsiye ederim yani.

1 Beğeni

Eğer sistemin iyi ise al ama değilse gerek yok.

Pubg’ye boşuna para verme. Pubg Lite’de iş görür.

Ben de bir şey soracağım, bu PUBG aynı CS gibi sadece botlara karşı oynanabiliyor mu?

Ben şahsen sıkıldım oyunu oynarken ama oynarım dersen al ama ben tavsiye etmiyorum.

Hocam oyunu yalnızca botlara karşı oynayabiliyor muyuz?

dünyada son alacağım oyun

1 Beğeni

alsana konvoy yaparız.