ProMods Canada Harita Projesi [American Truck Simulator]

#1

ProMods, American Truck Simulator harita projesini açıkladı. Kanada ülkesi ProMods tarafından geliştirilmeye başlanmış. Şu an aşağıdaki şehirler ve yollar var. Washington DLC’sinin de gelmesi ile ATS kuzeye doğru bu modla genişlemeye başlayacak.

Çıkış tarihi ama çıkana kadar blog yazılarıyla bilgiler ve görüntüler paylaşılacak. Güzel bir adım olmuş merakla bekliyoruz.

10 Likes
#2

Harika bir haber, artık ATS’ye de geçsinler.

#3
3 Likes
#4

CanaDream harita modunu Promods yapıyor biliyordum bir yaşıma daha girdim :smiley:

Son gelişmelerden sonra ATS daha oynanabilir hale geldi artık.

2 Likes
#5

Takipteyiz bakalım

#6

Ets2’ye bence desteği tümden kesecekler gibi gözüküyor ? :thinking:

#7

Alakası yok ağabey hem belirtmemişler öyle bir şey.

1 Like
#8

Okyanustan geçiş olursa DLC gerekliliği de kalmayabilir.

1 Like
#9

Hayır, ATS’nin şuan Kanada sınırı yok, Washington geldiğinde olacak, Washington’dan Kanada’ya geçiş olacak. Hem DLC isteyecektir bu mod çünkü Oregon ve Washington’dan parçalar kullanacaklardır, toprak yollar filan.

#10

Demek istediğim, haritaya bakarsak California kıyısından feribotla geçiş yapmak mümkün. Promods DLC gerekliliği konusunda genelde bizleri pek sıkıştırmadı bugüne kadar. Umarım yine öyle olur. Kendim için konuşmuyorum bende Oregon ve New Mexico var, Washington’u da düşünüyorum.

Tabii ki kesin bir şey diyemem, benimki sadece bir tahmin…

1 Like
#11

Teşekkürler, Oregon ve Washington mutlaka isteyecektir.

1 Like
#12

ATS iyi güzel de şu işe keşke ETS yi bitirip girselerdi. Çünkü aynı editör sayısıyla işyükü 2 hatta 3-4 katına çıktı yepyeni bir coğrafyada çalışıyorlar, adamların yoğrulmaları da zaman alacak. Kişi sayısı artırılmadığı sürece güncellemeler daha seyrek gelecek :frowning:

#13

ETS2’nin de az işi yok hem yukarıdaki haritaya bakarsak hazır zaten öyle değil mi bir kısmı?:smiley:ATS gelmesi iyi oldu, farklılık oldu, bir yol bulacaklardır bunun için. Umarım ATS tarafında da tutulur mod.:upside_down_face:

1 Like
#14

Böyle 2 oyun olacağına tek oyunda ETS 2 ve ATS bulunsaydı iyi olmaz mıydı ya? İsteyen Avrupa’da sürebilir isteyen Amerika’da sürebilir sonuçta konusu aynı zaten. Varsın 50 GB gibi boyutta olsun derli toplu olsun. :slight_smile:

#15
4 Likes
#16

ETS2’de ki sınır kapısı sistemini buna ekleyebilirlermi ki?