Promods Arşiv Sorunu

Promods dosyalarını indirdim. 7zip programıyla çıkartmayı deniyorum ama arşiv olarak açılamıyor hatası veriyor. Sebebini, çözümünü bilen arkadaşlarımız var mı?

Yüklerken internet kesildimi 7z bu konuda çok hassastır diye biliyorum. promodsum yok elimden geldiği kadar yardım etmiş olurum belki

1 Beğeni

herhangi bir kesinti yaşandığını zannetmiyorum ama oladabilir tabiki indirmeye koyup evden çıkmıştım bir ara, kesildiyse o an olmuş olabilir.

1 Beğeni

Dosya boyutlarını incelermisin bütün 7 tane dosyanın 6 tanesinin boyutu 250 mb olcak sadece 7. dosyanın boyutu 170 mb civarı olacak kontrol edip tekrar indirmelisin hatalı dosyaları

Ads%C4%B1z

Bir sıkıntı gözükmüyor gibi.

İndirdiğin ilk dosyanın sonuna .001 ekledikten sonra tekrar açmayı bir dene daha önce bende de böyle bir durum olmuştu ve bu yöntemi denediğimde ilginç bi şekilde açılmıştı belki sende de işe yarar

Bana mail adresini ver sana hazır indirilmiş ve çıkartılmış halini yarın akşam yollayayım istersen bende var çünki

1 Beğeni

Dlc’m yok o yüzden teşekkür ederim yinede :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

pm’den yolladım abi

Bir işe yaramadı. Ayrıca tek bir dosyada sıkıntı yok 2-3 tanesinde aynı sıkıntı var. Şuan tekrar indirmeye başladım umarım çözülür.

Bu tür sorunlar dosya hasarlıysa ortaya çıkar genelde. Dosyadaki hasar da indirirken oluşmuştur yüksek ihtimalle.

Az önce tekrar indirdim sorun devam ediyor.

birazdan elinde olur dün akşam eve geç geldiğim için pc yi açmadım şuan pcnin başındayım sana ggogle drive olarak gönderecem biraz sabır
@ozgurke

2 Beğeni

abi sıkıntı yok ne zaman müsaitsen :slight_smile:

yooladım şimdi mailine bak

1 Beğeni

@Yusuf65 abi sağolsun kendi dosyalarını bana mail yoluyla gönderdi o şekilde hallettik. Burdan bir kez daha teşekkür ediyorum :slight_smile:

Rica ederim nedemek
Paylaşmak güzeldir

Sorun hallolduğu için konuyu kilitliyorum .
Herhangi sorun tekrarı durumunda bana özel mesaj yoluyla ulaşıp konuyu açtırabilirsiniz.

1 Beğeni