Project CARS 2 - Yarış Simülasyonu - Ana Konu

Yeni yarış simülasyonu Project CARS 2, konsollar ve PC platformu için çıkışını yaptı.

1 Beğeni

ilkini xbox’da bedava vermişlerdi 3-4 ay önce. hevesle indirmiştim. simulasyon yapalım derken ayarı fazla kaçırmışlar hiç zevk vermemişti.

Biraz gecikmeli olarak oynamaya başlayacağım.

ve nihayet project cars 2 xbox’ımda ama kol ile bir yere kadar gidiliyor direksiyon şart bu oyunlara şu an için 1499 tl direksiyon set fiyatı alsam mı almasam mı karar veremedim bir türlü

Demosu denedim. Güzel olmuş şu an vaktim olsa uğraşacağımı oynayacağımı bilsem alırım. Forza7’nin bazı şeylerini arıyorum ama yine de benim takıldığım noktalar bunda yok. Yarın tekrar bakacağım bilmem belki alırım :smiley: ama indirim bitiyor. Neyse önemli değil.
Direksiyonsuz oynanmaz tabii @MrtAltg ben logitech g920 ile oynuyorum ayarlar tanımlı geliyor sadece feedback ayarı yaptım. Kokpitte direksiyonun 900 derece dönüş desteği var. Bu en sevdiğim olay. Diğer türlü berbat oluyor. Forza7’de buna sinir oluyorum dehşet bi oyun ama sırf bu olaydan dikkatim dağılıyor diğer kamera açısında oynuyorum.

2 Beğeni

pist hangisi?

Pistimiz California Hightway Stage 3

1 Beğeni

dayanamadım az önce aldım :frowning:

Baya zaman olmuş buraya ekleme yapmayalı

DLC eklenememiş onuda ekleyelim

Hep yaz olacak değilya birazda kış olsun

1 Beğeni

adamlar ne güzel drift yapıyor ben yarısında kalıyorum virajı tam alamıyorum daha

1 Beğeni

Evet yenibir eklenti daha

Project CARS 2’de katıldığım yarışlardan derlediğim öne çıkan anlar.

ilk iki kazadan sonra video yu kapattım ve online girmemeye karar verdim oyuna :slight_smile: