Prepar3D, FSX ve X-Plane Ekran Görüntüleri [Ana Konu]

Takılıyorduk düz gitmek beni sarmıyor da :joy:

:joy: :joy: :joy: Olsun zamanla sen de bizden olursun abi

o iş bir türlü olmuyor

olursun olursun abi :smiley:

@HasanOfke ‘‘Zamanla’’… Sende YouTube ve bu sitelerle uğraşırken zaman bulamıyabilirsin ama her gün bir sistemin ne işe yaradığını öğrenerek rahat bi şekilde ayarlarsın kendini :smiley: Garip bi cümle oldu…

Aynen :joy:

Valla @HasanOfke haklısın beni de sıktı düz gitmek. Cessna 208 ile VFR uçmak daha eğlenceli. :smiley:

@serkant @HasanOfke Bizler 3 saatlik uçuşta 2 saat düz uçuş yapıyoruz bizi sıkmıyor :smiley:

Bu işe gönül verirsen ister 10 saat olsun farketmez

Neyse screenshot konusunu sapıtmayalım :smiley: İstersen @HasanOfke yeni başlayanlar için tartışma konusu açabilirsin.

Ekstreme olaylar var mı bu tür uçak simülasyonlarında?

@AhmetGLC Olmaz olur mu? :smiley: Çok fırtınalar, rüzgarlar gördüm. Hatta en son bi Ordu-Giresun inişi yaparken hayatımın en zor inişlerinden birini yaptım. Biraz heyecan yaptım gibi hatalarım da oldu aslında :smiley:

Örnek: https://clips.twitch.tv/CuteKindFrogYee

Allah kurtarmış :joy:

Bildiğiniz üzere Atlantik üzerinde ‘‘IRMA’’ kasırgası var. Eğer gerçek havayı simülasyona aktaran bir hava motoru kullanıyorsanız, aynısı simülasyonda da görülebiliyor.

Peki farklı bir kaç örnek verebilir mısın son zamanlarda pilot uçak ilgimi çekmeye başladı . .

Ama ekstreme olsun :smile:

@AhmetGLC benim yaşadığım en ekstrem hava attığım kliptedir. İstersen ekran görüntüsü konusunu sapıtmayalım ne dersin? :slight_smile:

Çekirdek - kolaya geçelim :joy:

X-Plane 11’de sevdiğim şeylerden biri de helikopterle uçmak
Bodrum civarında uçarken almıştım