Deadliest Catch: The Game "Yengeç Avlama Simülasyonu" [Ana Konu]

VE SONUNDA BEKLENEN!!! PLAYWAY TEŞEKKÜRLER! SEVİYORUM SENİ CANIMSIN BEBEĞİMSİN :d GÖZLERİMDEN YAŞ GELDİ YEMİN EDİYORUM.
Deadleist Catch: The Game geliyor!!!
Deadliest Catch: Alaskan Storm kadar kaliteli olmuş :smiley: lannn sizi gidiler sizi :smiley:

Geliştirici: Ultimate Games
Yayımcı: PlayWay S.A., Ultimate Games
Çıkış Tarihi: 2019 İkinci Yarı
Deadliest%20Catch%20The%20Game%20steam%20header

Geliştirici: Moonlit, Ultimate Games S.A.

Yayıncı: Ultimate Games S.A., PlayWay S.A.

Video

8 Beğeni

Offf bakamıyorum dayanamıyorum :smiley: deli bişey geliyor deli deli deli deli del ideli çıldırıcam şu an

1 Beğeni

Off rez alayım şuraya

Güzel gözüküyor da ne kadar -coming soon- acaba.
Hayatımız bu oyunları beklemekle geçiyor.

Obaaa çocukluğum bunlarla geçti benim :heart_eyes:

Bu markanın lisans anlaşması Haziran 2018’de yapılmış. Playway’in yan kuruluşu Ultimate Games için almışlar. 2018-2020 arasında Ultimate Games, 20’den fazla oyun çıkaracakmış.

4 Beğeni
1 Beğeni

Tekrar bir basın bülteni geldi yine 2019’un ikinci yarısında çıkacak deniyor :frowning: demo istiyorum demo demo demo demo

2 Beğeni

Nisan ortasında Kickstarter kampanyasının başlaması gerekiyordu olmadı. Neden derseniz oyunda her şeyi biz yapacaktık mürettebat olmayacaktı. Tepki görmüş onlar da karar vermişler. Mürettebat sistemi olacak ama ek süre lazım. Modellemeler, kaplamalar, animasyonlar vs. vs. zaman alacak. O yüzden Kickstarter kampanyası ile para toplamak istiyorlar. Olur fark etmez desteklensin. Mayıs ayında başlar mı bilemeyiz göreceğiz. Yıl sonundan önce çıkması zor gibi :slight_smile:

Kickstarter kampanyası başladı ama sonra kapatıldı bir şeyler yapılacak herhalde açılır.

https://www.kickstarter.com/projects/playway/1339704849?ref=793273&token=2a52d7a1&fbclid=IwAR3FmpQgX755Awc2IWD_MPQFijiYYPj-G-BMcgfarepx3v01fNTZvfx2i0Q

su fizikleri
https://ksr-ugc.imgix.net/assets/025/090/664/e5ee1322c061052ce8bb038549e6b7f9_original.gif?ixlib=rb-2.0.0&w=680&fit=max&v=1557494801&auto=format&gif-q=50&q=92&s=7f55a6c09870e79709c7a46e4da82fff

konuyu bugün gündem simülasyon 14. bölümde anlatacağım

1 Beğeni

Destek vermeyi planlıyorum bu arada nedensizce

Yeni bir gelişme var. Henüz kampanya başlamadı ancak destekçi olanlara 24 saat içinde özel demo göndereceklerini yazmışlar. :smiley: Bu çok güzel bir olay.

Gold Rush için bir benzeri yapılmış erkende gelmişti videolar çekmiştik. Hadi bakalım belki bu hafta bir video ile merhaba deriz? @Emre54
https://ksr-ugc.imgix.net/assets/025/396/491/9430122bfea699547d9f305fab8da096_original.jpg?ixlib=rb-2.0.0&w=680&fit=max&v=1559811872&auto=format&gif-q=50&q=92&s=ef1ecec3274957242f97db2eac72043f

1 Beğeni

Düşündürücüü… :+1::wink:

Deadliest Catch The Game Kickstarter kampanyası adresi değişmiş.

https://www.kickstarter.com/projects/matthewwieckowski/677960236?ref=4x6ovi&token=1e198c3f

başka bir hesaptan tekrar aynı sayfayı açmışlar ama burada da henüz başlamadı

gündem simülasyon 16. bölüme kadar bir şeyler olursa yer verir ve haberini yazarım önemli olan demosunu gelecek olması zaten :smiley:

"Dear DC fans!

As you may well know, we have faced some technical issues with launching the Kickstarter campaign. Those additional days of waiting for approval allowed us to take a deep breath and run closed beta-test with a group of gamers. During those, we learned that there is still a lot to improve in the demo of our Alaskan waters adventures.

Because we take your feedback very seriously and we want to make this game as good as we possibly can, we came to a difficult decision - to postpone the campaign until we’ll be sure that it’ll meet your expectations. After all, with the Deadliest Catch show, we have a lot to live up to!
We realise, that a lot of you can hardly wait that long and want to help us and support the development as soon as possible. We’re extremely grateful for that! That’s why we decided to start a wider closed beta-tests and invite all of you, the early supporters to join them.

Everyone who joins our Discord Server (Deadliest Catch: The Game) and sends a message on the #beta-testing channel, we’ll send a Steam key for the current, early alpha demo of the game. We’ll close the invites on Monday, June the 17th (counting as 23:59 UTC).

We hope that with your support we can make the game we will all be proud of!"

Discord kanalına girin beta testing yazışma alanında bir şeyler yazın daha sonra key gönderilecekmiş biz yazdık ama daha göndermediler herhalde pazartesinden sonra gelecek.

An itibariyle beta test kodları geldi. Steam’de aktifleştiriyorsunuz. Yalnız ambargo gibi bir şey var. Discord dışında bir şey paylaşmanızı istemiyorlar. Ben buraya izlenimleri yazarım tabii birkaç hafta sonra da ambargosuz bir demo gelebilir.

2 Beğeni

İlk izlenimler;
Bu bir pre-alpha sürüm o yüzden çoğu şey eksik ve onların şu an diğer yaptıklarını göremiyoruz.
Ana menü, arayüz vs. yapılmış.
Serbest oynanış, eğitim modu ve kayıt sistemi var.
Limanda çeşitli binalara tıklayıp yetenekleri geliştirebiliyor, Gemiyi yükseltebiliyoruz vs. vs.
Su fizikleri şu an için iyi yani ancak bitmemiş oyundan bahsediyoruz. Çok çok erken bir beta testi :smiley:
Kaptan köşkünden şu an süremiyoruz. Dümen gaz kolu gibi şeyleri göremiyoruz. Çok basit şekilde E tuşu ile vinci veya diğer kafesleri yemleri aktifleştiriyorsunuz. Güvertede dolaşılıyor kapıya gelince E ye basıp dış kameradan gemiyi sürüyorsunuz.
Çeşitli arayüz eksiklikleri var yani çok normal şeyler yine ancak şu an durum iyi mi? PlayWay oyunlarının nasıl geliştirildiğini ilerlediğini hepimiz biliyoruz görüyoruz. Buna da bakacak olursak evet altyapı güzel kurulmuş oynanış şimdi garip gelbilir ama bitmediği için ben memnun oldum 5dk. bakmak yeterli geldi.
Rakip gemiler var. Ama göremedim. Haritayı açıp gördüm.
Gemi modeli parçalarının dokusu vs. gayet iyi çok kuzeyde fırtınalı hava veya büyük dalgalı deniz oluyor. Yapacakları daha çok iş var. Ama görmek yetti. Ekran görüntüsü atamıyoruz.
Erkenden oyunculara verip test etmelerini sağlamak zorundalar yoksa başka türlü olmuyor artık :frowning:
Onların yapacakları şeyler zaten belli ama işte böyle oluyor.

4 Beğeni

Banada gördermişler bende bir bakayım incelediğim zaman yazarım @HasanOfke

sürekli yeni sürüm geliyor şimdi de geldi :smiley: ama girip oynamak istemiyorum

Girdim oynadım ben 1-2 kafes bug olayı vardı onları da düzeltmişler. Oyun iyiye doğru gidiyor . Gelişimini sevdim ciddi anlamda ilgileniyorlar.