PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Ana Konu

Sonunda o zaman kesin dönüş yapıyorum oyuna geldiğinde

Bırakmış mıydın ki abi ? :smiley:

Evet lanet girsin şu çöl haritasında koşturmak oynamak yoruyordu bir taraftan hilelerden bunalmıştım Erangel ve 4x4 map geldiğinde 2 ile oyalanabilirim fazlasıyla

Abi asıl çöl efsane ötekiler berbat millet yatıyor sürünüyor sinir bozucu bir durum

Bugün kamçıyla ortalığın tozunu dumanını attırdık
.
.
.
.
dersem inanmayın :smiley:

1 Beğeni

25.mb her saat güncelleme :face_vomiting:

Evet o çok can sıkıcı :confused:

Aynen ya o bayağı kötü oyun sırasında bile update geliyor nerdeyse

Oyun leş olmuş ya o 25mb ile oyun optimizasyon SOS veriyor resmen çıldırmamak elde değil

akşamları bazen girip takılıyoruz da hani hiç heves yok oynadık beya yeter hep aynı terane esporcu olmucaz yayın açmıcaz ne gerek var artık oynamaya??? her türlü çilesini çektik bezdirdi ha çekmesek her şey iyi olsaydı ona göre ciddiye alırdık
performansda pek sıkıntı yaşamıyoruz ama yine de pürüzsüz bir oyun olamıyor herkes oynamayı bıraksın düzelir belki :smiley:
yeni harita gelince belki biraz daha hevesle oynarız tabi ben kendim dediğim gibi heves yok SCUM oyununu bekliyorum

1000ali’nin dediği gibi çok şey etmemek lazım kafa gidiyo sonra

1 Beğeni

yarın saat 5 te büyük güncelleme çıkcak diyolar
10 gb boyutunda

Söverim ama haa oynamaktan çok indirme yapıyorum :joy:

valla şu test serverindeki değişiklikler gelirse az bile :smiley:

10.gb güncellememi olur ülenn :rage: sidim lanet olasını.

Aynısını bende yapacağım sanırım pü

Harita seçimleri 3x 6x güzel olmuş sonunda çöl haritasından kurtuldum

Valla millet miramardan kurtuldum diyor ben erangelden kurtuldum diyom garip :thinking::grin:

Çöl haritası midemi bulandırıyor tüm otları adam zannederek sıkıyorum sonra millette benim topuğuma sıkıyor neyse indireyim şu güncellemeyi devan :expressionless:

Düşünceler çok farklı çölde yatıp sürünen çok belli oluyor ama erangelde adam sürünerek neler yapıyor çok sinir bozucu

serverler baya stabil çalışmaya başlamış oyunda gelişme var güzel bir güncelleme olmuş açıkçası