PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS - Ana Konu

1 Beğeni

Mobile için oluşturulan emülatörü ana oyuna ekleyecekler anlaşılan. Herkes oynamayı bırakırken ben yeni bulaştım bu virüse. Mobile’da bol bol çorba parası çıkardık diye neticemiz kalktı; verdik parayı aldık. Sonuç; her an her yerde her şekilde geberiyorum.

1 Beğeni

Mobilde de dengesiz dağılım var artık.

Geçen gün ipad pro ile girdik. Pro ile oynayan az buçuk oynayabiliyorsa hiç şansı yok karşıdakinin.

1 Beğeni

Bende emulatorde oynuyordum satin aldim adamlari goremeden tak ölüyorum ne zaman girsem öldum bende iade ettim :))) emualtor devam kasma takilma yok keyfini aliyorum

Yalnız değilsiniz @SinagritBaba @blackmoon :joy:

2 Beğeni

Oralar da iyice cehenneme döndü zaten. Millet bunlarla oynar oldu.

@blackmoon sen yine iyi iki saati aşmadan ölmekten bıkmışsın. Ben 42 saattir ölüyorum :smiley:

1 Beğeni

ya aslında 2 saatını gecırırdım ama baktım öl öl nereye kadar kendımı tuttum bari paradan olmayayım dedım para ödedım kevgire çevirdiler 2 dk da hayatta kalamadım başlarım böyle aşkın ızdırabına dedım :slight_smile: sende ıade olmayacagına göre zevkını cıkaracaksın artık bır sekılde kötü olmuş :slight_smile:

Alışırdınız alışınca pubg mobile oyun bile değil gözüyle bakacaktınız ama iade etmekle çok şeyler kaçırıyonuz

Parasını çıkarayım yeter :smiley:

1 Beğeni

On yukleme duruyor ilerde indirim zamaninda alir kullanirim ne oldugunu gordum soncuta :))

Bir şey sormak istiyorum şimdi mobil versiyonda sesin geldiği taraf haritada gözüküyor. İzlediğim bir kaç yayıncı da pc versiyonunda haritada herhangi işaret vs. yok nasıl anlaşılıyor sesin hangi yönden alındığı?

Tecrübe ile, zamanla alışılyyor diyorlar ama ben daha alışamadım :smiley:

2 Beğeni

Kulaklık ve tecrübe

Biz kol diyoruz @Baby @muhammedarikan2572 :joy:

2 Beğeni

Kolsuzluk tamamen ayri bişey sprey atamayan yada vuruş tutturamayan adama kolsuz derker

6 Beğeni

oynayan varmı burda 2 arkdaşız squat girecek adam arıyorum benim 600 saat arkadaşın 700 saati var düzgün oynayan 500+ saati olan 18 yaşından büyük birileri varsa iletişime geçerse squat ekibi kurmak istiyorum

Arkadaslar oyunu alicamda suan 58 tl steamda. Yilbasinda daha fazla indirime girermi alayim mi bekleyeyim mi

Al daha fazla bi indirim yapmazlar ilk kez giriyor zaten indirime

Bu vikendi eklentisini almaya deger bir sey var mi? Bundle olarak alayim.