Notruf 112 - 2 "İtfaiye Simülatörü" Emergency Call 112 – The Fire Fighting Simulation 2

Crenetic takımı Notruf 2’yi ortaya çıkardı. Ön alfa videosu yayınlandı. Gamescom 2018 ile birlikte ayrıntılı olarak duyurulacak. Emergency Call 112 - Firefighting Simulator 2 diyebiliriz. Multiplayer olayına odaklanmışlar. Modlama da var. İlk simülatör iyidi ama eksikti oyunculara yönelik değildi. Ayrıntılıydı bayılıyordum. Türkçeleştirmesini ben yaptım her ne kadar son çevirileri eklemeyip mal gibi ortada bıraksalarda :frowning:

Ansgar röportaj yayınlamış

Videoda oyun içi görüntüler ama tam değil pre-alpha çünkü ilkinden çok farklı olmayacak.

1 Beğeni

yeni video

bu yapımlar her yeni sürümde yeniden başlıyor yine eksik kalıyor yine yarım oluyor bak çok güzel şeyler geliştiriliyor ama hep böyle yeni oyun biraz daha iyi durumda çıkacak gibi…

1 Beğeni

Ayrıntılı itfaiye simülasyonu Emergency Call 2 yani Notruf 112 için yeni oyun geliyor. İlk ekran görüntüleri paylaşıldı. Aslında gelişimi geçen yıldan bu yana sürüyor ve 2019 yılında çıkması bekleniyor.

Geliştirici: crenetic
Yayımcı: Aerosoft
Çıkış Tarihi: 2019
Platform: PC

3 Beğeni

Ansgar yeni bir video daha yayınladı.

showroom ücretsiz yayımlandı

27-28 Ağustos 2020’de gamescom 2020 dijital olarak düzenlenecek. Aerosoft da NextSim 2020 isimli bir konferans düzenleyecek. Notruf 112 - 2 de bu kapsamda Crenetic tarafından tanıtılacak.

Daha gelişmiş Notruf 112 - 2 de listelendi. Aerosoft’un elindeki güçlü simülasyonlardan biri…

Now it’s official: Emergency call 112-The Fire Fighting Simulation 2 is moving a bit to the back and will now be released on 18.03.2021.
We continue to put all our time and strength into the development process and fully focus on delivering you a good game for the release.
Thank you for your understanding!

18 Mart’a ertelendi. Aynı ay The BUS’ın çıkması bana bir garip geliyor. :slight_smile:

geliyürr

Lisanslı markalar

Albert Ziegler GmbH, Dönges GmbH & Co. KG, BIG Fire & Ventilation, Sion-Gerätetechnik GmbH / Hydrofix, Stryker GmbH und AWG Fittings GmbH
veeee
Rosenbauer ve Mercedes Benz markalarının araçları lisanslı bulunacak. Gayet güzel. Yeni oyunun videolarını izlerseniz daha oturmuş olduğunu görürsünüz. Diğer itfaiye simülasyonu ile benzeyen yönü çok ve burada daha fazla ayrıntı var. Yarın çıkıyor.

@Emre54 @Aguss yanıyorsa söndürürüz

103.80 TL ancak %15 indirim var.

1 Beğeni

oyuna çok ciddi tepki var yorumların çoğu olumsuz ve aşırı tepki var bu kadar da olmaz diyeceğiniz türden :frowning:
onca video paylaşıldı testler yapılmadı mı da böyle çıktı? henüz denemedim ama kimisi ilk oyun bile daha iyi diyor
bunca şey ekleniyor ama videolar ile paylaşmak yetmiyor oyuncunun nasıl göreceği, oynayacağı, sıkıntı yaşayıp yaşamayacağı önemli kendi içinde bir sürü yenilik getiren bir oyun ama bunlara gölge düşüren yine aynı hatalar oluyor :frowning: yazık
tepkiden zaten insanları nne kadar sevdiği ve beklediği ortada

erken erişim değil ve kendi çapında özel bir yapım ancak iş oynanışa geldiğinde günümüzü yakalayamıyor

flashing lights o basit hali ve grafikleri ile 7500 pozitif yoruma sahip ve 1 milyon sattı hala da devm ediyor

şimdi onu oynamak varken ve çıkacak olanın daha iyi olması gerekirken iş simülasyona geldiğinde patlıyor