Need for Speed Payback - [Ana Konu]

alacak o kadar oyun varki gelecek bir süür oyun var hangisine para yetiştireceğiz o düşünüyorum hepsi ayrı güzel para dayanmıyor bu oyunlarada

Hikaye Fragmanı Yayımlandı;

2 Beğeni

hoydaaa

Alacaz hacı başka çaresi yok

Valla dayı bende alıcam galiba . Geçen seneki oyuna göre ilerleme var biraz . Yani en azından paylaşımlarda öyle görünüyor

Paylaşımları dikkate alma bence :slight_smile: inceleme videolarını bekle.

Zaten ea access ile 10 saatlik deneme sürümü olur muhtemelen ordanda bi bakar ona göre hareket ederiz :slight_smile:

Need for Speed Payback boyutu belli oldu!

10 Kasım 2017 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülmeye hazırlanan Need for Speed Payback, şu an birçok internet sitesi üzerinde ön sipariş olarak satılıyor. Bu sitelerden bir tanesi ise resmi Xbox mağazasına ait. İşte oyunun bu resmi sayfası geçtiğimiz saatlerde güncellendi ve bu güncelleme ardından oyunun indirme boyutu belli oldu. Xbox mağazası sayfasına göre Need for Speed Payback, Xbox One üzerinde 18 GB civarı bir indirme alacak. Bu boyut, PC ve PlayStation 4 üzerinde de benzer olacaktır. 17 GB ile 19 GB arasında değişiklik gösterir en fazla.

Oyunu sadece orignden mi alabiliyoruz ?

Key satan sitelerden de temin edebilirsin. Örneğin; DrOyun

Jessica’nın hatrına alıyorum bak…

1 Beğeni

2 kasımda ea access ve origin access sahipleri için oyun açılacakmış . Ancak resmi cıkışa kadar 10 saatlik oynama izni var

Çıkış videosu

20 Dk lık oynanış videoaları gelmeye başladı

Ben 2 gündür oynuyorum ea access sayesinde . 10 saatlik sürem doldu dolacak . Açıkçası oyunu beğendim harita büyük ,yaşayan hareketli bir şehir var biraz forza horizon dan esinlenilmiş . Yol dışını kullanabiliyorsunuz . Fizikler need for speed 2015 den daha iyi . Hikaye kısmını cok begendim film gibi izliyorum :smile:

Need for Speed Payback 10 Kasım 2017 de Xbox erişilebilir durumda dolacak
https://www.microsoft.com/tr-tr/store/p/need-for-speed-payback/c355t88bbx1s

sürüşte değişen ne var?

@HasanOfke Sürüş biraz daha iyi olmuş fizikler biraz daha yumuşak . Need for speed 2015 teki kazık gibi tepkiler yok araçlarlarda . Live tuning olayı gelmiş . Forza horizon 3 teki gibi dag bayır toprak takılabiliyorsun asfalta bağlı değilsin . Şimdiye kadar şunu anladım adamlar serinin sevilen oyunlarının hepsinden biraz katmışlar . Trial bitip tam sürüm geldigi zaman hikaye ne kadar iyi olmuş onada bakarız . :slight_smile: