MSFS - LTBB Bozcaada Airport

bize böyle şeyler lazım

https://flightsim.to/file/27405/santorini-greece

bi ara google earth decoder olayına kaptırıcam ama neyseee

1 Beğeni

Bu ve buna benzer terrainler var ama lokasyona ait degil.
Kesip bicip buraya benzetelim mi yada sen dogru topografyayi istiyorsun degil mi?
Ben bunları dikeyde kücültüp dekor sıva olarak kullanıyordum :stuck_out_tongue:

:smiley: msfs’de terraforma ile uğraşmak zor kaç defa crash yedim pazar gecesi ben biliyorum
eklediğim cliff modelleri iş görüyor zaten ha benzerleri yine yaratılabilir bence basit çözüm olsa da güzel oldu.
bugün hiç giremedim ancak deniz feneri modeli bitti yanındaki binayı çizip boyama aşamasına geçerim.
bu hafta bence öyle ya da böyle çıkarayım sonuçta havaalanındaki ana binaya ait bir referans fotoğrafım net olarak yok. sadece üzüm bağını aktaracağım.
şu ltaf meselesini halledebilsek :slight_smile:

2 Beğeni

4 Beğeni

antrepo lazım mı @HasanOfke :upside_down_face:

2 Beğeni

nerenin antreposu bu? :smiley:

2 Beğeni

Saloon Burger icin sekerpinar da

1 Beğeni

Bu akşam Bozcaada’ya geri dönüyoruz. Kesin dönüş :rofl: birazdan dalıcam.

1 Beğeni

tekneler ekleniyor
pist tarafında düzenlemeler yapıldı

kale temsili eklendi

1 Beğeni

Maalesef sıfırdan yapıyorum teknik bir aksaklık :smiley: sildi. :smiley: :sweat:

1 Beğeni

bu arada fenix discord yuzunden iyice paranoid oldum :imp:
sence flying fabio neden dun aksam youtube a 13 twitch stream lerini yukledi :yum:

1 Beğeni

fabio vallah ballı adam fenix mi uçursun pmdg mi şaşırdı

twitch’deki normal yayınları niye yüklemesin? :smiley:

1 Beğeni

yuklemeyecek :upside_down_face: herkes ayagını marta kadar uzatacak :yum:
psikolojim bozuldu :crazy_face:

hafta sonuna kadar pmdg videosu gelirse hafta sonu gece yarısı yeni pmdg forum yazısı da gelir :smiley: dsfdsf
ilk beta haftasının raporunu vermesi gerek söyleyeceklerine göre çıkışı tahmin edebiliriz

bugün dc6ya girdim ama nedense afe ile uçağı çalıştırınca sesler gelmiyor ilk çıktığı zaman manuel yapmak zorunda kalıyordum öyle geliyordu :smiley:

1 Beğeni

havalimanına devam ediyorum zaten hazır şeyleri yerleştiriyorduk antrenman oluyor :smiley:

birkac update aldı suan liverylerde de sorun var
terrain i ne yaptın abi ltbb de

sıfırdan terraforma yapılacak işte :smiley: yaptığım her şey gitmişti :smiley:
önce havaalanı tarafını tamamlayayım sonra şehir merkezi iskeleye son yaptıklarımı koyarım en son da batı burnu tarafına geçip yine en son yaptığım şekilde ayarlıcam

en son modele bakıcaz bu akşam geçerim diyordum olmadı :confused:

1 Beğeni

anladım tamamdır bina falan lazımsa haber ver uykum yok :wink:

benzer köy evi tek katlı kiremitli generic bi model var diğer kapısına koyucam onun dışında şimdilik yok :smiley: pek model çizecek kafada değilim
şunları yapalım belki direkt çıkarırım custom olayına sonra geçeriz

1 Beğeni