Microsoft Flight Simulator - Screenshots

Basel. 3 Ülkeye hizmet veren havalimanı. BSL (Basel) İsviçreli kodudur,MLH (Mulhouse) Fransız kodudur Almanya ile LFSB kodunu almış yani bir havalimanını paylaşamıyorlar. Basel havalimanı Fransa sınırları içerisinde fakat Basel Şehri İsviçre’dedir ,garip :slight_smile:

3 Beğeni

#PGT1967 / LTFJ-LEBL

6 Beğeni

@Schiphol

7 Beğeni

75 Saati geride bıraktık zaman çok hızlı. Bu arada uçaktaki farklılığı eski attıklarıma bakarak anlayabilirsiniz. Yeni livery güncellemesi ile EasyJet (NEO Livery) gelmiş :slight_smile:

6 Beğeni

Gece mesaisi :crescent_moon:

3 Beğeni

1050ti ve intel pentium ile acı dolu 15 dakika. :hot_face:
(Photo çekmek için herhangi bir tuş var mı ? Prt Scr ile çektim :confused: )

4 Beğeni

Milano-Malpensa Airport :crossed_fingers: :it:

6 Beğeni

6 Beğeni

PC2826 Sabiha Gökçen-Trabzon…

5 Beğeni

10 Beğeni

Yayında Edirne Havalimanı filan duydum orasımı acaba :smile:

1 Beğeni

Hahah yok orası değil. Orası için imar izni bekliyoruz :joy:

5 Beğeni

Airbus için oyunu kavrama uçuşları.

7 Beğeni

Birkaç gün sonra EasyJet ile ortaklığımı bitiriyorum ve Londra’dan Jeddah’a son uçuşu gerçekleştirerek Suudi Arabistanın en büyük havayolları arasından '‘Flynas’'da uçuşlara başlayacağım :orange_circle:

6 Beğeni

:no_mouth: :no_mouth:

@HasanOfke

7 Beğeni

Fotoğraflar inanılmaz derecede güzel duruyor :+1: :star_struck:

2 Beğeni

Son kez şansımı deniyorum. Hezarfen olma olasığı nedir :smiley:

1 Beğeni

resimleri görünce eski defterleri açtım bunu buldum adana 05 final approach papi light lara dikkat ip gibi iniş teker koydugum gıbı durmuştum :smiley:

cessna c150 TC-KİM kodlu uçak bu uçak yakın zamanda kırıma uğradı ve gitti…
uçak aletleri kötüydü genelde vfr uçardık ama o gun uçakta şans işte ıls devreye girmişti ama sadece glide-slope çalışıyordu localiser çalışmıyordu…

Tabi o zamanlar 4k kamera hak getire tost makineleri meshurdu :joy:

8 Beğeni

TC-KİM Manavgatta düşen uçak değilmiydi? Hani pilot belgesi olmayan biri tarafından kullanılıyordu

2 Beğeni

Adana :slight_smile:

7 Beğeni