Microsoft Flight Simulator - Screenshots

@BIIS Isafjordur

4 Beğeni

10 Beğeni

7 Beğeni

F/A-18 Super Hornet @KNKX

6 Beğeni

ben de ayarlar sıfırlanmış tekrar yaptım ama dış kameradaki dalgaları kapatamıyorum bir türlü deliricem gene :smiley:

8 Beğeni

assistance user experience e tasınmıs heads up display chase cam ve cockpit cam off :+1:

1 Beğeni

oraları da kapattım ama onu atladım neyse sağol uçamıcam :confused:
ama çok güzel duruyor artık burada öğreniriz
@Alpiinoo oooooo

3 Beğeni

afterburner effect daha sonra gelecek sanırım edit toggle afterburner 1 2 3 4 eklenmis
dx12(beta) graphic options dan acabilirsin
@Alpiinoo tahminimce sey diyecek apu sesi yok ve motor cranklamiyoruz :stuck_out_tongue:

2 Beğeni

alpino ne anlar hornetten

2 Beğeni

APU sesini çok seviyorum. Neyse sıkıntı yok sevindim msfscilere. Tüm hornet ailesine saygılarımı sunuyorum.

Edit: şimdi aklıma takıldı engine crank yokken nasıl çalıştırıyoruz motoru? @vanillamango direk idle mi aliyonuz?

1 Beğeni

TAI’nin yangın söndürme uçakları projesi ile aynı model uçak değil mi bunlar?

1 Beğeni

afterburner için kontrol tuşları atanmış sanırım oradan yapman gerekiyor vallah şu an bakamıcam ama siz yaparsanız görürüz
twcs throttleda neyse ki böyle tuşlar var şu 1 haftayı atlatayım dalarız

hornetçi alpino bize gösterir

3 Beğeni

@KeremGzm northrop grumman S-2e 1952 dogumlu bizim casa Cn-235 ler gelene kadar deniz karakol ucagimiz idi ama malesef msfs de projeyi yarim biraktilar.

Superhornet te hersey bekledigimden aslinda daha iyi sadece inise flybywire size cok mudahil oluyor yada biz normal hornet e dcs de cok alistik bu normal bi durum bilemiyorum.

Afterburner olayini cozdum. Update in guzel yanı tus atamalarında on-press on-release komutları gelmis warthog throttle daha kullanıslı hale geldi.

1 Beğeni

biz sanirim screenshot section da suan spam yapiyoruz :stuck_out_tongue:
cold dark calıstirmadim ama dcs in yuzde 5 i operasyona sahip dostum

1 Beğeni

10 Beğeni

VFA-103 Jolly Rogers

4 Beğeni

@LGTS Thessaloniki

4 Beğeni

@CYVR Vancouver Intl BC

3 Beğeni

@CZNL Nelson Airport