Microsoft Flight Simulator - Screenshots

@amsterdamsebos

4 Beğeni

336th Fighter Squadron @portland

5 Beğeni

7 Beğeni

lufthansa no mirroring livery eger kullanmak isterseniz
https://flightsim.to/file/14353/ultra-lufthansa-b747-8i-no-mirroring

2 Beğeni

@KLAX

4 Beğeni

6 Beğeni

yine cok keyıflı bı ucus oldu tesekkurler :pray:

6 Beğeni

Paris’ten Barselona’ya…

4 Beğeni

Memphis Belle

Boeing yapımı bir B-17F-10-BO Memphis Belle, 15 Temmuz 1942’de USAF envanterine eklendi. 30 Eylül 1942’de İskoçya’nın Prestwick kentine konuşlandı. 1 Ekim’de RAF Kimbolton’daki geçici üssüne ve ardından 14 Ekim’de İngiltere’deki RAF Bassingbourn kalıcı üssüne taşındı.

B-17, adını pilot Robert K. Morgan’ın Memphis Tennessee’de yaşayan sevgilisi Margaret Polk’tan almıştır. Morgan başlangıçta Polk için evcil hayvan adı olan bombacı Little One’ı çağırmayı amaçladı. Morgan ve yardımcı pilot Jim Verinis, baş karakterin Memphis Belle adlı bir nehir teknesine sahip olduğu Lady for a Night’ı izledikten sonra, mürettebatına bu ismi önerdi. Morgan daha sonra Esquire dergisinin ofisinde George Petty ile temasa geçti ve ondan Petty’nin derginin Nisan 1941 sayısından verdiği adla uyumlu bir Pin-up model çizimi istedi.

Grup sanatçısı Onbaşı Tony Starcer çizimi kopyaladı ve ardından Küçük kız resmini ön gövdenin her iki tarafına aktardı ve mayosunu uçağın iskele tarafında mavi ve sancak tarafında kırmızı olarak tasvir etti. Daha sonra düşürülen her alman uçagı için 25 adet bomba figürü ve sekiz adet gamalı haç, bombardıman uçağının görev turunu tamamlandıktan sonra istasyon pencerelerinin altına işlenmiştir.

5 Beğeni

B777-300er PH-BVA @Barajas

11 Beğeni

#100ft above - check

8 Beğeni

McDonnell Douglas T-45 Goshawk, İngiliz BAE Systems Hawk kara tabanlı eğitim jet uçağının oldukça değiştirilmiş bir versiyonudur. McDonnell Douglas ve British Aerospace tarafından üretilen T-45, Birleşik Devletler Donanması tarafından uçak gemisi yetenekli bir eğitmen olarak kullanılmaktadır.

6 Beğeni

Monitör 60" mi?

1 Beğeni

49" dostum daha once 1080p tv kullanıyordum hem ıs hem de sim ıcın curve yeniledim :wink:

1 Beğeni

6 Beğeni

dc-6a @frankfurt

4 Beğeni

9 Beğeni

6 Beğeni

içim açıldı :smiley:

bu arada fizik eklentisi kullanıyorum sanki daha iyi yapıyor?

4 Beğeni

Fenix i bekler iken…

6 Beğeni