Microsoft Flight Simulator - Screenshots

- Bu başlık Microsoft Flight Simulator ekran görüntülerine ayrılmıştır. 18 Ağustos’tan itibaren burada birçok screenshots paylaşılacak.

Ana konusunda genel paylaşımlara devam edebilirsiniz. Yeni Microsoft Flight Simulator çeşitli konu başlıkları açılacaktır.

13 Beğeni

Memleketten havalandık bu kez de.

4 Beğeni

İlk uçuşu ESB > SXZ istikametinde gerçekleştirdim.

2 Beğeni

!

3 Beğeni

4 Beğeni

Ufak bir veda yarın görüşürüz A32N…

3 Beğeni

Multiplayer çok iyi işliyor. EU sunucularında 45-50 ping sabit neredeyse. Ama şöyle bir şey keşfettim. Pistte uçak varsa inmiyor sanırım. Ya da piste yanlış yaklaştım. Çünkü uçağı indiremeyeceğimi anlayınca oto-pilota geçtim hemen. O da toparlayamadı ya da pistta uçak var diye pass geçti. @HasanOfke içinden geçebiliyorsun dedi ama o kadar temas etmedim kimseyle henüz. Bakalım daha çok keşfedecek şey var…

4 Beğeni

Güzel Antalya…

2 Beğeni

2 Beğeni

Kıbrıs’a doğru…

2 Beğeni

PC1882 ile Yavru Vatandan ayrılırken Girne bizi uğurluyor.

3 Beğeni

Yakıt ikmali yaparken. Hortumu çıkarıp bağlayacak sandım ama olmadı. Olsun… :smiley:

4 Beğeni

Cengiz Han heykelini Cengiz Han Havalimanından kalkıp Google Earth’ten tepeleri, dereleri takip ederek buldum. Ama ne yazık ki heykel yerinde yok :smiley:

4 Beğeni

Trabzon-Antalya uçuşumdan kalan görüntü. Tabiki Pegasus Airlines ile, ah bi Livery gelse tadından yenmez.

(Ayrıca yolcu kamerasında bazı kanallar hareket ediyor, bulamadım :confused:)

2 Beğeni

1 Beğeni

32,000 FEET ABOVE

4 Beğeni

Kars semalarinda Lufthansa

3 Beğeni

Livery?? Nasıl oldu

1 Beğeni

3 Beğeni

Ağrı Dağı

8 Beğeni