Map Editör Kayıt Hatası

Merhaba abiler.

Yaklaşık bir aydır oyuna girmiyordum.Bugün haritada düzenlemek istediğim yerler vardı onları düzenlemek için Map Editörü açtım fakat düzenlemeyi yapıp kayıt etme işlemine geçtikten sonra hata raporu vermeye başladı Editör.Daha sonrasında oyunu sildim modların hepsini kaldırdım acaba benim düzenlediğim haritadamı sıkıntı var düşüncesiyle.Oyunu sıfırdan kurdum tekrar kurulumdan sonra bu seferde kayıt esnasında hiç hata raporu vermeden direk masaüstüne atmaya başladı beni.

1 aydır oyuna girmiyorum acaba yeni bir sistem mi geldi haritayı düzenledikten sonra kayıt etmek için.Yardımcı olabilecek varmı ? Yada bu saçmalığı yaşayan varmı benden başka :slight_smile:

“How to convert map” bölümüne göz at
https://modding.scssoft.com/wiki/Games/ETS2/Modding_guides/1.38

1 Beğeni

O anlattığı bölümü oyun 1.37 den 1.38 e geçtiği zaman yapmıştım o kısımda sıkıntı yok

Dosyaları bu şekilde ayarlayıp tekrar dener misin? Çıakrdığın “base.scs” dosyası aynı isimli klasörün içinde olsun

Benim önceden düzenlediğim haritada sıkıntı devam ediyor.Ama ana haritayı baştan düzenleyip kayıt etmeye şuan izin veriyor.Yapıcak birşey yok tekrardan düzenlenecek :slight_smile:

Önceden düzenlediğin haritayı açıp hiçbir ekleme yapmadan F8 e basıp rebuild et. Sonra kaydetmeyi dene.