MAN Lion's Coach 2018 Euro 6 Paylaşımda!

x%5D1 x%5D2 x%5D3 x%5D4 x%5D5

Ne var?

Cama Silecekler Eklendi.
Metalik Boya Desteği
Işık Maskesi Yapıldı.
Alcao Jantlar
4 Skin
Fizikler
Orijinal İnterior
Animasyonlu Göstergeler
Neon Eklendi.
Yeni Fosfor Parçalar Eklendi.
Yeni Parçalar Eklendi.
Dikiz Eklendi.
Plaka Eklendi.
Cabin DLC Eklendi.
Sesi Eklendi.

Model:Can SKMN
Düzenleme Ve Parçalar:Can SKMN
Skin Logo Ve Paket:Abdullah Zengin
ETS2 Convert:Comodore(alperen39)

Bu Yapımı Bana Aittir!!!

Oyun Sürümü: 1.32.x ve Sorunsuz Çalısıyor.

Man galerisinden satın alabilirsiniz.

HVT üyeliğinizle oturup açıp indirmek zorundasınız

kayıt olduk fakat linkleri göremiyoruz :)))

Ayrıyeten yorum yazman gerekiyor linki görebilmen için…

Bu Nedir Modellere Bak Eyvahhh !!! :+1::heart:

ya üye olucam takıldım sıfreye hep kırmızı yanıyo kalvyeyı baştansonra yazdım hala kırmızı ve karmaşık olması gerek dıyo

karmaşık demek abcABC123#½& demek oluyor

@Comodore otobüs modların çok güzel ellerine sağlık ama texturelerin aşırı parlak ve çok kaliteli olmadığı halde normalde 35-40 fps aldığım ayarda 10 -20 ye düşüyor buna bir çözüm bulmalısın onun dışında çok güzel modların :slightly_smiling_face:

sistemin ne merak ettim şimdi :slight_smile: en azından grafik kartın

Valla pek bir bilgim yok tek bildigim islemcim intel hd graphics i5 - i3770k diye birşeydi ets2 yi dusuk ayara alip ondan sonra golgeleri açiyorum 30-40 civari fps aliyorum. daha az grafikle oyun keyif vermiyor zaten :joy:
Birde frkn64 un grafik modunu kullaniyorum hem grafik hem fps yukseltiyor tesekkurler @Frkn64

sen artık sistemini yenilemelisin o zaman milletin modu na b.k atmadan derler ya… yani kartın iyi olmadan kaliteli olmadıgı kanısına nasıl vardın onu da anlamadım…

Fps açisindan degerlendirdim 40 tan 15 e yani :joy: sistem kotu ama yinede cok buyuk fark var 2 sayi arasinda :slightly_smiling_face:
Suan link atamam ama husninin scania touring moduyla bunu karsilastirirsak ee karsilastirilamaz bile

bu man lion’s coach otobüs modunun direksiyonu ters yönde duruyor. oyunda direksiyon sabit ama araç sağa sola dönüyor bunun bir fix dosyası falan var mı?