Logitech G 920 Driver Yüklenme Sorunu

ben aksam sana donus yapabilirim. suanda ofisteyim. hem windowsun hemde logitech surucusunun yazilim bilgisini yazarim.

çok teşekkür ederim ikinizede yardımınızdan dolayı.

win 1709 / logitech 8.75.30 versiyonda

Hocam emekleriniz için teşekkür ederim. Heralde win 1803 sıfırdan kurulum yaptım windows sürümüyle ile ilgili artık tahminime göre birdaha ki güncellemeyi bekleyeceğim. Sıfırdan kurulum yapmasaydım geri yükleme yapardım. Yada hasan hocamın dediği gibi yeni gelen logitech sürümü var ama bir yenisini daha beklemek lazım bazı yabancılarda benim gibi bu durumdan şikayetci bende arkadaşdan xbox one x alıp forza denemiştim onda titreşim herşey filan iyi çalıştı xbox one x te bir ay onla takılırım bir yabancı da xbox da direksiyonu çalışmış. Yabancıya uyarak bende arkadaşdan xbox one x aldım. Hatta video çektim x box one x te yabancıya yazdım driverı silip yeniden yüklemek wheelcleaner diye programla düzelme ihtimali var usb çekip programı kaldırıp pc yi yeniden başlatıp usb taktığında sıkıntısız çalışıyor dedi. Yeni logitech sürümünü bekleyeceğim. Hatta win 10 1703 ve 1709 sürümleri geldiğinde de böyle durumlar olmuş direksiyon seti hata 45 kodu vermiş gelen güncellemeler ile düzelmiş. Herkesin vaktinden de almış durumdayım bundan dolayıda özür dilerim ve herkese teşekkür ederim.