Kursk The Game - Ana Konu

deniz-altı
deniz
vr
belgesel

adı : kursk the game
geliştirici : jujubee games polonya
http://jujubee.pl/en
resmi sayfası :
http://kurskthegame.com/
kısaca kursk :
2000 yılında Barent Denizi’nde askeri tatbikat sırasında patlıyan ve cok derinde oldugu için kurtarma çalışmaları başarısız olarak 118 kişi hayatını kaybetmiştir.
Kursk-k-141-640x480
batış sebebi kısaca anlatıyım,20 tane tatbikat torpidosu sipariş veriliyor üretimde hatalı bulundugu için bu torpidolar kullanılmıyor,fakat daha sonra gelen eski torpidolar teste alınmadan kullanılıyor.torpido içindeki pas ve kimyasal tepkime ile patlıyor.
kursk_wreck
oyun FPS kamera açısı ile kazadan sağ kurtulmaya çalışan bir denizciyi canlandıracağız.seyir sabahı evimizde uyanıp yarı acık dünyada çeşitli mekanlara girip cıkarak yolculuga cıkıcaz.
(askeri sır oldugu için insanların anlatımı ve tahminlere kurgulanıyor kursk oyunda)

2015 yılındaki ilk teaser

2015 yılı ilk görüntüler

90’ yıllarda rusyada cok populer olan oyunu görmek güzel ayrıntı :grinning:

23 haziran görüntüleri

ve neden 2 yıldır ses yok sorusuna cevap,rusya & polonya bu konunun oyunlaştırılmasından rahatsız. gecen yıllarda bircok gazete ve tv programında bu oyun tartışılmış ölenlerin yakınları ve rusya kesin tavır almıştır.

bugüne kadar yapılmış en büyük denizaltı hakında buradan bilgi edine bilirsiz.

https://www.park.simulasyonturk.com/t/proje-941-akula/156?u=volfkan

Görseller güzel gözüküyor.

oyunun grafik yapısı görsellerle birebir aynı. o kadar saplantılıyımki adamlar kısa bir video gösterdiler bana :joy:

Sanırım bu oyunda benzer temalı

İstek listende :smiley:

bu oyun cok başarısız kimseye tavsiye etmem. konuşmalar olsun oynanış olsun,zaten eski bir yapım :point_down:
hikayesi tamamen hayal ürünü gizli görevler üstüne kurulu.

tabiki istek listemde olucak bu saçma şeye anca sıyırmışlar katlanır :stuck_out_tongue_winking_eye: şaka bir yana sırf ortamını görmek için indirimde almak için ekledim.

Polonyalılardan böyle eski efsane oyunlarda olduğu gibi koku alıyorum hep :slight_smile: adamlar yapıyor haklarını yemeyelim bak ne güzel kaç yıldır geliştiriyorlar tarihi önemli bir olayı :slight_smile:
oyun neydi nasıldı unuttuk bugünlerde…

2018 ilk yarısında cıkıyor :hugs:

taze taze :heart_eyes:

ayrıca 2 dlc planlanmış.
ilk dlc ‘kengir’ oyundan bagımsız, calışma kampında cıkan ayaklanma ve kacış,bu gercek bir hikaye’imiş.
ikinci dlc ise 4k ve vr deneyim olucakmış. :yum::yum:

PCmod.pl sitesi Jujubee stüdyosunu ziyaret etmiş. Büyük takım… KURSK baya prestij kazandıracak. Gerçi Realpolitiks ile gönlümde yer kazandı ve yarın yeni DLC’si çıkıyor gönderdiler sağolsun ama girmedim :smiley: Türkiye’yi tekrar yönetmeyi göze alamıyorum

vayy :heart_eyes: dünyada ilk olucak oyunlaştırılmış belgesel. bunun için htc vive veya en iyisi hangisi ise vr alıcam.
ayrıca yazın yayına yaklaşmama izin verdiler acayip mutluyum :hugs:

gencler verin çoşkuyu :heart_eyes: yıllar geçti,rusyanın baskıları derken dünyanın ilk oyunlaştırılmış belgeli olan kursk yani proje 941 akula dünyanın en büyük denizaltısının oyun içi gercek zamanlı videosu yayınlandıııııı

proje 941 akula/ typhoon bilgisi için ;

ve 6 senedir izleyip durdugum ( özellikle 26. saniye ) gene gaza geldim,buyrun sizde tadın :yum:

9 haziran :sunglasses:

ilk günden beri kafayı yedirtenlere süpriz kart oyunu dagıtıma cıkıyor

uraa uraa uraa

uboot masa oyununa rakip :smiley: