Krom parçalarda texture hatası

Abi Neden Böyle krom parçalarda adını blimediğm şey Oluyor bileniniz var mı ???

Ney oluyor anlamadım, mavi texture hatası gibi duran şeyleri mi söylüyorsun yoksa ledleri mi?

mavi texture kromda olan şey

O gördüğün kırılmalar büyük ihtimalle yansıma detayina ait kısımlar ve ölçeklendirmen düşük olduğu için öyle kötü gözüküyordur , görüntü ayarlarından yansıma detayı olması lazım onu kapatmayı deneyebilirsin

Balacağım Reis. THNK you

Bende de eskiden oluyordu. Sonra basit ayarlardan ortayı seçtim ve ölçeklendirmeyi %125 yaptım. Ha birde Antialising (MLAA) yı da açtım lakin bir arkadaş Nvidia ekran kartları Antialising i desteklemiyor muydu neydi öyle bir şey demişti ama tam emin değilim. Bu dediğim ayarlar bende kastırma ve bu dediğinden yapmıyor ve grafik olarak kötü değil gölgeler vs gözüküyor ışıklar felan net bir dene bence.

tmm.Deneyeceğim

Yansıma Detayı Diye Bir şey yok reis

Hava durumu modu veya grafik modu kullanıyormusun ? Bende krom jantları etkiliyordu hava durumu modu.

Evet Frkn64 graphics mod kullanıyorum dediğim ayarlarda kasma ve kromda bozulma yapmıyor.

bendede var 1.34 e geçince başladı %125 ölçek tüm tikler işaretli aynalar orta diğer herşey ultrada oynuyorum ama böyle birşey var bendede texture hatası 1.33 te yoktu 1.34 te başaldı

Uyumsuz olan bir mod yüzünden yapar genellikle modifiye modları.

1 Beğeni