Jurassic World Evolution TR V4 Sürüm Güncellendi

![20201208201620_1|690x388](upload://eFrrbrw5y8Y1b9JWdWdLWhmKgCZ.jpeg) 

Yükleme: 20201209220421_1.jpg… Yükleme: 20201209220604_1.jpg… Yükleme: 20201209220635_1.jpg…

İlker
Akbaba89
Ali Gnc
Murat Gül
Scarface
Ahmet Eren can
Şükrü Soylu

Güncel Çeviri Yüzdesi: %98

Proje Başlangıç Tarihi: 22.06.2020

Proje Bitiş Tarihi: 30.11.2020

Yama Notu: 2 hafta’da 1 yama güncellemesi yayınlacağız

Türkçe Karakter: Türkçe karakterler destekliyor

the godfather çeviri ekibi olarak 22.06.2020 tarihinde başlamış olduğumuz Jurassic World Evolution Türkçe yerelleştirme çalışmasında çeviri ve beta test aşamalarının sonuna gelmiş bulunmaktayız.

Yamayı ücretsiz bir şekilde indirip kurabilirsiniz.

Kurulum Dizini :D:\SteamLibrary\steamapps\common\Jurassic World Evolution\Win64\ovldata\Content0\Localised\English\UnitedStates

Kurulum Anlatımı : Loc.ovl dosyasını yukarıdaki dizine atıcaksınız. Dizin sizde yok ise aynı şekilde oluşturun.

Not : Bu dizin bende yok nasıl kurucam diye mesaj atanlara yardımcı olacağım. Alt tarafı klasör oluşturacaksınız.

Not 2 : Yama beta v1.0 güncellemesi şeklinde çıkıyor. Bundan sonraki sürümler aksilik olmazsa şuan geliştirdiğimiz yeni uygulama üzerinden paylaşılacaktır.

https://s7.dosya.tc/server18/42y0lr/Loc.ovl.html

Yeni Sürüm
*JWE v4 (v1.12.4.5279 sürümüne uyarlandı.
https://www.dosya.tc/server32/1fmm4r/Loc.ovl.html

6 Beğeni

Merhaba, çalışma için teşekkürler ama yamada bir çok eksik çevirmeler var. Konuşmaların bir çoğu çevrilmemiş.
Bilim üzerine ilerlemeyi seçtim ve CABOT FINC 'ın çoğu konuşması çevrilmemiş.
DR. KAJAL DUA’nın konuşmaları çevrilmemiş.
EXOEDITION MAP ara yüzü çevrilmemiş.
RESEARCH ara yüzü çevrilmemiş
INGE DATABASE ara yüzü çevrilmemiş.
FOSSILS ara yüzü çevrilmemiş.
TRICERATOPS databasesi çevirilmemiş.
EDMONTOSAURUS çevirilmemiş. Sanırım daha bir çok dinozor databasesi çevirileri eksik.

1 Beğeni

google translate ile çevirilmiş, fotoğraflarda anlam bozulması ve eksik yerler açıkça görülüyor.

Öncelikle ellerinize sağlık çok güzel olmuş biz herseye kusur bulur yorum yaparız ama destek denilince sıfır örnek yukarıda Google ceviriciden yapılmış diyen arkadaş sen yap o zaman yayınla neyse sizden isteğim cevrilmeyen kısımlarında güncellemeler ile yapılarak bize sunulması tekrar emeği geçenlere teşekkürler

1 Beğeni

hataları yazmam en doğal hakkım, cümleyi geçtim menülerin yarısı İngilizce, translate kullanarak çeviri yapmak normal ama yaptığın çeviriyi düzenleyeceksin.

evet ozgür arkadas haklı çeviri beş para etmez. ayrıca birçok eksik var böyle dil yaması olmaz. yukarıda atarlanan arkadaş @Zahit kimse birşeyi beğenmek zorunda değil bunu kafana yaz kardeşim. Bİrçok eksiği olan bir yamanın neyini övüp kullanacaz ?

Beyler sakin olun zaten böyleydi :smiley: O yüzden taaa en başından başka bir gruptan ayrılmışlardı. Ben niye bu yamalar yapılıyor anlayamıyorum. Burada 5 kişi toplasak + oyunu oynasalar zaten çevirirlerdi. :smiley: İlgilenmedik diye böyle oluyor.

nasıl indireceğim yazmıyor nerden indiriliyor

Loc.ovl dosyasını indir - download burdan indirebilirsin @arda_turhan

türkçe yama demeye şahit lazım :slight_smile:

1 Beğeni

TŞKKR
Yeni v3 bekliyoruz :wink:

çeviri de binlerce eksik var yüzde 98 yazılmış ama yüzde 25 bile etmeye bilir oyun sürekli güncelleniyor yeni güncellemeler var 8 dlc var bunların çoğu türkçe değil yeni versiyon çıkacakmı türkçe yamada yoksa bu kadar mı diyorsunuz

4 ay önce çevirinin tam sürümünün yayınlanmamasının sebebi türkçe karakter olayından dolayıdır. O yüzden metinler kontrol edilerek yayınlanıyorum
2 hafta’da 1 yamaya
güncelleme yapıyorum

Valla ya oyundan soğudum.

Ellerinize Sağlık Sırf Teşekkür etmek açısından hesap açtım sizin sayenizde keyifli bir oyun deneyimi yaşayabiliyorum. Teşekkürler

link yok diyor yardımcı olurmusunuz.