Jan Zeleny's Mashinky - Ana Konu

konuya ufak güncelleme,17 martta aile güncellemesi olmuş :slightly_smiling_face:

birkac düzenleme ve gpu iyileştirmesi almış.

stem indirimleri bekliyorum 400-500tl toplu alımda bunuda ekledim.:slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Ne alacaksın o kadar mübarek :smile:

Yalnız 39 tl iyi bu oyuna , birazdaha bakayım ilgimi çekerse biraz farklı oyunlar denemek istiyorum.

1-Train Fever
2-Transport Fever
3-Mashinky
4-Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands
5-The Witcher 3: Wild Hunt
6-Wolfenstein: The New Order
7-Wolfenstein: The Old Blood
8-Wolfenstein II: The New Colossus
9-Watch Dogs 1-2

evet bebek yüzünden güncelleme ertelendi :smiley: neyse olsun

Yeni güncelleme çıktı. Yeni fizikler eklenmiş, tren birleştirme gelmiş yani iki lokomotifi birleştirerek çalıştırabiliyorsun oyun için yeniden dengeleme yapılmış ve şimdi eklenen bu özellikler sayesinde kaç tane vagon eklenebilecek hangi lokomtif kullanılacak bunlar oynanışa yeni bir katman getiriyormuş

Son güncelleme ile Steam Atölye, 64 bit desteği, yeni arazi tipi geldi. Silvester mod da eklendi.

Modu yapılabilecak özellikler

Maps
Engines
Wagons
Buildings
Cargo types
Tokens
Scripts (wip, only overloading old quests for now)
Terrain types
Vegetation
Sounds
Music
Gui icons
Languages
Player colors
..and some more

Oyuna Türkçe dil desteği geliyor. Güntekin Anıl Yalçın çevirmiş. POEditor üzerinden açılmıştı katkı sağlayanlar olmuş. Teşekkürler!

2 Beğeni

Jan Zeleny tarafından geliştirilen Mashinky adlı tren taşımacılığı tycoon oyunu için Türkçe dil desteği resmi olarak eklendi.

2 Beğeni

Çeviri hakkında bilgisi olan varmı üstünden baya bir zaman geçmiş baya aradım ama bulamadım.

Çeviri resmen eklenmişti. Oyunun kendi dillerinde bulunuyordu ancak şu an baktığımda Türkçe yok. Neden kaldırıldığını bilmiyorum muhtemelen destekleyen kişi bıraktı.

Atölye olarak veya yama olarak verende yok dimi. Konulan şeyin kaldırılması üzücü malesef. Teşekkürler cevap için

Orada da bulamadım. Çok da metin gerektiren bir oyun değildi :frowning:

1 Beğeni