Jan Zeleny's Mashinky - Ana Konu

6 Ekim’de çıkacak olan Mashinky adlı trenlerle ilgili 3D strateji tycoon oyunu için bu konuyu açtım. Jan Zelený tarafından 7 yıldır geliştiriliyor ve kendine has bir oyun motoru var. Her şeyi tek başına yapıyor. Çocukluğundan beri bu tycoon oyunlarına büyük merakı var. Ben de uzun süredir yakından takip ediyorum. İnceleme için anahtar gönderdi. Türkçe dil desteği de gelecek Damla diye bir arkadaşımız çeviriyor. :slight_smile:

Aldığı ödüller;
“Winner of Indie Prize, Game Developper Session 2016” - Prague, Czech Republic, 5th November, 2016
“Nominee Best Gameplay, White Nights 2017” - Prague, Czech Republic, 14th February, 2017
“Winner of Player’s choice, Game Access 2017” - Brno, Czech Republic, 6th May, 2017
“Winner of Best Gameplay, Game Access 2017” - Brno, Czech Republic, 6th May, 2017
“Nominee Best Graphics, Game Access 2017” - Brno, Czech Republic, 6th May, 2017

7 Beğeni

güzele benziyor fiyat abartı olmaz ise alırım

2 Beğeni

Damla ? :face_with_raised_eyebrow:

Helal olsun , demekki gönül vermiş bu işe… fiyatda da bir şeyler yapsa :grin:

1 Beğeni

22 Eylül’den itibaren ambargo kalkacak önizleme sürümünün ekran görüntüleri, videoları paylaşılabilecek.

1 Beğeni

Birkaç oyun içi ekran görüntüsü… :slight_smile: Cattle and crops yayının azcık oynamıştım oyun inene kadar çözmüştük mevzuyu… :slight_smile:
Mashinky’nin işi zor ama güzel…

1 Beğeni

Bugün ilk izlenim videosunu çekiyorum notlarımı vs. aldım videoda her şeyini anlatacağım seri mi olur bilmiyorum ileride bakacaz… çıksın da bi… :smiley:

Video 17.00’de yayında olacak. :slight_smile: 35 dk. uzunluğunda erken erişimde olan her şeyi göreceksiniz. Oyun hakkında fikriniz olacak.

Video yayında!

Jan Zeleny’s Mashinky - İlk izlenimler

2 Beğeni

Dağıtım için Excalibur Publishing ile anlaşmışlar sevindim :slight_smile:

39 TL’den satışa çıktı.

Fiyat beklediğimden fazla çıktı açıkçası oyun bir otursun bakalım ileriye dönük olarak alabilirim

endüstri artmamış bu sıkıntı kömür tomruk kereste ve makine fabrikası var
tamam yeni haritalar yeni zorluklar demek ama işi biraz sıkıyor
transport feverda bir sürü alan vardı az bileydi

2 Beğeni

Çıkış konusu ve bilgilerini yazdım.

1 Beğeni

Haftalık güncellemeler geliyor ama giriyorum bakıyorum yeni bir şey pek yok. Oynayan oynuyor tabii bir sürü şey yaratıyor.

türkce ceviri ne oldu acaba? türkce ceviri olsa destek için hala bekliyorum bu tür tycoonlar zevkli oluyor.

96.79% kalmış Damla diye biri çevirmişti birkaç cümle eksik bakacağım
o kadar çevrilmiş eklenmesi lazımdı

Mashinky için buluta kayıt desteği geldi. Başka bir bilgisayara kurup Steam’den girdiğimizde kayıtlarımı gelmiş olacak.
Cloud saves mashinky
çok tatlı bir resim :smiley:

ayrıca 3. çağ geliyormuş bu ne demek oluyor derseniz yeni trenler vagonlar vs. demek

1 Beğeni

Mashinky için harita editörü üzerinde çalışılıyordu yeni bilgi görüntüler geldi.
7000’den fazla şehir olacakmış :smiley: Türkiye de var sanırım olmazsa olur mu?

italya var sağında balkanlar yunanistan

2 Beğeni

üstünden 5 ay geçti türkce ceviri’den ses cıkmaması ilginç