İnternet Muhhabetleri [Ana Konu]

son zamanlarda internetinden şikayetçi biri olarak aklıma muhhabet edebileceğimiz bir konu açma fikri geldi internetiniz hakkındaki düşüncelerinizi buraya yazabilirsiniz

Açıkçası ben memnunum. Netspeed kullanıyorum, yakın zamanda bulunduğum bölgeye fiber döşendi bundan dolayı VDSL2 teknolojisiyle 100 Mbps hız almaktayım. Fiber için bina içi kablolamanın değişmesi gerekiyor.

1 Beğeni

netspeed hangi firmanın

Netspeed Denizli merkezli bağımsız bir internet servis sağlayıcısı. :slight_smile:

(Ref: GM8BR2 )

fiyatı çok iyi hizmeti nasıl

1 Beğeni

2 seneden fazladır kullanıyorum. Memnun olmasam zaten turknet’e geçmiştim çoktan. :slight_smile: Rize’de yaşadığım için ping’e çare yok. Ama oyunlarda 50-80 ms arasında dolaşıyor. Çokta kötü sayılmaz. Aktif olarak GFN kullanıyorum, gerek avrupa sunucuları gerekse İstanbul sunucusunda akıcı şekilde deneyim elde ediyorum. 100 Mbps’dan önce 35 Mbps kullanıyordum GFN o zamanda da akıcıydı. Taahhüt ve limit zaten yok.

image

image

Bazı servis sağlayıcılarında havuz ip muhabbeti var doğal olarak konsollarla oyun oynatmıyor. Bu sağlayıcıda durum nedir peki?

Her sağlayıcı IP havuzu kullanıyor. Malum IPv4 adresleri tükeniyor. Konsolum olmadığı için bilmiyorum ama sabit IP hizmeti mevcut.