Infinite Truckers "ETS 2 için Alternatif Yeni Multiplayer Modu"

Blok-alıntı TCK’nın 125. Maddesi - Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden ya da yakıştırmalarda bulunmak veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adli para cezası ile cezalandırılır.

Dostum Hasan’ın senin şahsına veya Infinite Truckers ekibinde bulunan herhangi bir insanın şahsına onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte yaptığı bir fiil veya olgu bulunmamaktadır. Anayasa’da “düşünce özgürlüğü” terimi vardır, bilir misin? İnsanlar istediği şeyleri eleştirebilir, fikir beyanında bulunabilir. Ben Infinite Truckers ekibinin başarılı olabileceğini düşünmüyor isem ve içerisindeki yaş ortalamasının da az olduğunu düşünüyorsam bu benim düşüncemdir. Kimsenin onurunu, şerefini veya saygınlığını rencide etmedim. Google veya Yandex, iki kurumsal arama motoru. Ben google’yi tercih ediyorum, Yandex’in arama motoru alanında başarılı olduğunu veya ileride olabileceğini düşünmüyorum. TruckersMP ve Infinite Truckers iki multiplayer firması. Ben Infinite ekibinin başarılı olabileceğin düşünmüyorum, bu benim şahsi kişisel düşüncemdir ve "düşünce özgürlüğü"ne girmektedir.

Ayrıca eminim, yaşın küçük olmasa; şurada bizi eleştirmişler, şurada bize laf söylemişler diyip, gelip kendini açıklama ya da ispatlamaya çalışmazdın :smiley: Koca Infinite Truckers ekibinin içinde olup (içerisinde olduğunu varsayıyorum), forumlarda bizi eleştiremezsiniz, mahkemeye vereceğim demek ne bileyim…

2 Beğeni

yaw he deyin geçin güzel tmp den iyi iş çıkarırlarsa orda oynanır daha neyin ne olduğu belli değilken ne gerek var bu daha kim olduğu adı sanı belli olmayan bi fan mıdır devemidir lopermidir uğraşıyorsunuz… bunlara cevap bile vermeyerek kaale almayacaksın ki kudursun… yoksa siz birşeyler yazdıkça zaten zırvalamalar devam eder… inşallah güzel iş çıkartıyorlardır… yoksa 2. tmp kopyası full dlc sahip olupda perma yiyenlerin işine yarar hani boş yerde mp girsen ne olacaksa…

5 Beğeni

Kanka sen bi daha gelme. Bizde sözünde duran birisi sanalım seni olur mu? Hadi hayırlı işler sana kolay gelsin.

3 Beğeni

Şu sıkıntılı günlerde beni güldürdün ya çok sağol bay bilmiş. Neyi niçin neden kıskanalım biz? Tanrı aşkına neyi niçin neden kıskanalım biz! Geri zekalı mıyız biz? Beynimizi mi kemirdik? Ruh hastası mıyız?

Gelip burda gösterdğin fevkalade “BOŞ” tavırlarınla; Infinite ağzıyla kuş tutsa dahi onu kullanmayacak bir kitle oluşturdun. Senin gibilerin developer olduğu projeyi kim niye oynasın :smiley:

Ayrıca “kanser ve toxic community” olarak nitelendirdiğin SimülasyonPark ailesinin ferdi olmaktan dolayı pek mutluyuz.

7 Beğeni

dd

6 Beğeni

Yetkililer için kapalı beta başlamış gözüküyor.Bu kadar tantanaya değse iyi ederler…

2 Beğeni

indirilmiyor şu an yalnız ProMod? baya baya ProMods ise helal olsun

3 Beğeni

Bmw WIP :dagger: üfff :smiley:

Promods olursa kasma masma olmazsa gercekten cok cok iyi olur hatta o gun tmp yi birakip silerim

Bunlarla gelsinler laf niye edelim yada niye etsinler

Dikkatimi daha cok vtc cekti hic bunlarin konusuna falan sitesine bakmadim sirkey olayimi olacak yoksa sadece laf olsun diye mi olacak

1 Beğeni

Infinite eğvle eğvle bizi :crazy_face:

@blackmoon şu an sistemlerinde viva virtual truck company bulunuyor , o da buyük ihyimalle deneme amaçlı anlaşmışlardır, ileriki zamanlarda daha net olur , şu anda onemli olan sizin de yazmış olduğunuz promods olayı…

4 Beğeni

Eğer promods varsa zaten TruckersMP işi çok zor.

2 Beğeni

yalnız şu an bana mail geldi ancak sadece staff olanlara açık - ay sonuna doğru public build çıkabilir :smiley:
ama promods 2.40 çıkacak şimdi sürüm uyumsuzlukları doğmasın yani hangi sürüme uyarladıkları önemli + promods sunucusu ve normal map sunucusu zaten ayrı olur

4 Beğeni

Staff olayını sonradan fark ettim bende … :lying_face:

Mailler yanlış gönderilmiş.

nihayet o çöp site tasarımından kurtulmuşlar

https://infinitetruckers.com/

@blackmoon VTC için bence temaslara başlansın :smiley: kanım ısındı

geri sayımda 7 gün 16 saat kaldı deniyor

– ortaya ciddi şeyler çıkınca bölümü açılabilir
ama bence bu işin arka tarafta nasıl döndüğünü anlatan bir yazı olmalı

3 Beğeni

aynen sıte guzel modern tasarımı oluşturmuslar vtc ıle ılgılı ben yıne bır sey goremedım yani açıklayıcı amaç ne nasıl olacak yada nasıl ıslıyecek bunları anlatan bır şey olsaydı guzel olurdu 2 sanal fırma onaylanmış bende mail attım kendılerıne bılgı ısteme amaçlı

bır hafta sonra netlesınce gorecez heralde her şeyi

3 Beğeni

BMW ? Really ?
Yalnız benimde bir kanım ısınmadı değil. Promods haritası bmw falan. Yalnız biri bana şu vtc olayını anlatabilir mi?

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf-mGBr1YVxG9LBi-T7lWhW76xKKBlTBXJsJhRUWvojqblPrA/viewform

Patron burda link var sanırım. Anladığım kadarı ile bu kısmı dolduruyoruz ve oyunda eğer kabul edilirse 5 adet skin aktif şekilde dolasabilecekmisiz ben öyle anladım

https://forum.infinitetruckers.com/topic/824-vtc-approved-status-applications-are-now-open/

Buda yazili Metin

2 Beğeni

eyvallah iyimiş o kadar baktım görememiştim bende mail atmıştım

1 Beğeni

Vtc ye gecis mi yapiyoruz patron