İndirimli Simülasyon Oyunları [Steam ve diğerleri]

Hala erken erişimden çıkmayan 2015te açılan Besiege indirimde

Türk yapımı Conarium da indirime girmiş

Peki SimAirport mu Airport ceo mu almaya değer ? Hangisi daha iyi ve anlaşılır bi oynanışa sahip ona göre alıcamda bugün :joy:

simairport daha basit

Şu tatlı oyunada bi bakıverin … :slightly_smiling_face:

Steam in bu indirimleride boş geldi bana . … :roll_eyes:

HITMAN yine komple indirime girmiş

Demokrasi simülasyonunun Afrika versiyonu da indirimde

Yapmayın, etmeyin, şeytana uymayın. Paralarınızı saklayın. :smiley:

Humble Endless RPG Lands Bundle (Süre 13 Gün)

$1

Borderlands Game of the Year Edition, The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, Wurm Unlimited

$4.38 (Değişken)

Borderlands Game of the Year Edition, The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, Wurm Unlimited, Endless Legend™ - Classic Edition, Borderlands 2 + Tüm DLC’ler, Guild of Dungeoneering

$10

orderlands Game of the Year Edition, The Incredible Adventures of Van Helsing: Final Cut, Wurm Unlimited, Endless Legend™ - Classic Edition, Borderlands 2 + Tüm DLC’ler, Guild of Dungeoneering, Borderlands: The Pre-Sequel

BONUSLAR

Satın alacağınız paketlerin yanında Humble Stora’da kullanabileceğiniz indirim kuponları:

$1 dolar veya daha fazla ödeyenler için:

The Incredible Adventures of Van Helsing Soundtrack, The Incredible Adventures of Van Helsing II Soundtrack, 10% Humble Monthly indirimi

https://www.humblebundle.com/endless-rpg-lands-bundle

1 Beğeni

Kumarbaz simülasyoncuları bekleriz :slight_smile:

Spintires’ın ilk oyunu IndıeGala sitesinde 5,99 dolara satılıyor. %80’lik bir indirim var.
Şimdi Spintires: MudRunner’ı 48,60 TL’ye alabilmek için ilk oyun şart. 31 Ekim’e kadar bu indirimden yararlanabiliyorsunuz.
Haliyle aşağıdaki ilk oyunu ucuza alıp 2. oyunu indirimli alabilirsiniz. Yoksa indirim bittikten sonra 109 tl verilecek bir olayı yok döviz kurları yüzünden bu fiyata satılıyor. :frowning: İlk oyunun fiyatını Simdepo zamanlarında ben ayarlamıştım.

https://www.indiegala.com/store/product/spintires/263280

İndirim 4 gün sonra bitecek! 5,99 dolar=21 TL
Kredi kartı ile alabiliyorsunuz.

21 +49=70 TL

1 Beğeni

Hehe ben 17 tl ye bundle dan almıştım sıra 2. Oyunda :grinning: 30 ekimde belki alırım yoksa hiç . . :joy:

Ghost Recon Wildlands indirime girmiş

2 Beğeni

Yalnız alırken dikkatli olun arkadaşlar. Güncel kurdan dolayı 4 ile falan çarpınca daha pahalı oluyor bazı oyun veya dlc ler . Bknz. ATS ağır yük paketi

Cities Skylines %75 indirimde !

1 Beğeni

Hele bu da neymiş

Civilization 3 ücretsiz:

3 Beğeni

Hemen kaptım ekledim kütüphaneye :wink:

Cüzdanları hazırlayın :smiley:

2 Beğeni