İndirimli Simülasyon Oyunları [Steam ve diğerleri]

STEAM daki fiyat bu yalnız

1 Beğeni

Steam’de kış indirimleri 22 Aralık’ta başlıyor. Şimdi alın demedim zaten. :slight_smile: Geçenlerde ortalama aynı fiyata aldım bu paketi.

@HasanOfke Hepsi PC de çalışmıyor. Mesala, F1 2021’in sadece konsol sürümü var. Game Pass PC de de yok bu yüzden. Hatta geçen konu açtım bununla ilgi millet görsün diye.

Bu arada XBOX aslında Microsoft’un konsol cihazının ismidir. Aynı zamanda oyun mağazası ve PC uygulamasının ismine de bu ismi verdiler. Dolayısı ile bu durum karışıklık yaratmaya başladı. Xbox Store’a girince cihaz uyumluğunun kontrol edilmesi gerekiyor. Bazı oyunların isminde konsol versiyonu diye yazıyor ama hepsinde yok bu maalesef. Microsoft’un bu karışıklığı düzeltmesi lazım.

Steam İndirimleri başladı

Görsel

Görsel

Oy Vererek Ve Günlük Oyun Kuyruğu ile Kart kazanıp rozet kasabilirsiniz.

Parlak Rozet kartları şuan birazcık pahalı

Çıkartma Veriyor.

2 Beğeni

1 Beğeni

F1 Manager 2022 130tlye düşmüş ne dersiniz alınır mı yoksa bekleyelim mi başka zaman daha çok düşebilir mi bi de bu oyunun 2023versiyonu çıkar mı f1 için ilk defa böyle bir managerlik oyunu çıkıyor galiba

En iyi İndirimler Kış ve Yaz indirimlerinde gelir veya O oyunun Yeni serisi Çıkarsa iyi indirim Gelir.

2 Beğeni

2 Beğeni

İndie önerilerinizi bekliyoruz. :slight_smile:

bu abimiz 10 tl ve 20 tl altı steam oyunları önermiş benim de aralarında istek listeme eklediklerim oldu. işinize yarayabilir baya bi oyun önermiş.

1 Beğeni

millet bu paketi kaçırmayın bence içinde crysis serisi remastered, hunt showdown ve ryse son of rome oyunu var hepsi 55tl ye satılıyor.

1 Beğeni

Rockstar Oyunlarında İndirim Var…

1 Beğeni

Valla direk çaktım rdr 2 yi :smiley:

1 Beğeni

İnşaat vs. tarzı oyunlarda İndirim var.

4 Beğeni

3 Beğeni

fiyatlar ve sıralamada bi karışıklık var sanki, pahalı olması gereken ucuz, indirim oranı da öyle gibi

ubisoft store fiyatları

steam

2 Beğeni

https://www.playstore.com/urun/far-cry-6

yorumlara bakmayın çoğu şey düzeldi, 13 lira bedava.

4 Beğeni

yarın öbür gün zam olur diye yapıştırdım :smiley:

2 Beğeni

Günümüz Türkiye’sinde 15 TL böyle bir oyun için gayet uygun bir fiyat. Zam gelebilir bu yüzden almanızı öneririm :slightly_smiling_face:

3 Beğeni