İndirimli Simülasyon Oyunları [Steam ve diğerleri]

Hepsini denemesem de bazılarını oynadım. Kolay kolay beğenip bitiremiyorum günün sonunda yine ETS :smiley:

2 Beğeni

ETS kaçınılmaz bir şey zaten :joy:

Hele hele direksiyon seti olunca dahada kaçınılmaz oluyor :smiley:

1 Beğeni

Çok istedim amma benim olmadı :pensive:
Bende fare ile idare ediyorum bakam :grin:

Çok uzun zaman bekledim bende çok şükür oldu . Dfgt vardı hala duruyor hiç unutmam kaç ay para biriktirip zar zor almıştım . Şimdi G27 ye geçtim çok şükür . Allah isteyen herkese nasip eder inşallah :blush:

2 Beğeni

Allah kazasız belasız sürmeyi nasip etsin :face_with_raised_eyebrow: :joy:

Sağolasın. Allah sanada nasip eder inşallah :blush:

1 Beğeni

Inşallah :smile:

spintires cıkana kadar oyalanmak için alıcam cumartesi ama indirimi kacırmışız steamle arada 9tl fark var :face_with_raised_eyebrow:

1 Beğeni

Abi 9 tl koymaz herhalde sana :grin: al gitsin keyfini çıkar, hem şafak atmıyor diyip duruyorsun :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

kredi kartı limiti doldu cumertesi şafagı sayıyorum şimdide :rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni

Ha ondan cumartesi dedin ellam :joy:

1 Beğeni

Konuyla alakasız belki ama şuan için yeni konu açma gereği de duymaadım açıkcası.
http://store.steampowered.com/app/503560/911_Operator/
911 Operator… Basit içeriklerle hazırlanmış, kaliteli simülasyonlardan biri bence. haberini ilk görüğümde ve ilk oynanış videosunu izlediğimde cezbetmişti beni. Fakat kendine bağlayamadı beni. Belki de yeterli ingilizcem olmadığındandır. Ama yakında Türkçe Dil Desteyi gelebilir/gelicek (tam hatırlamıyorum) denmişti. Umarım yakın zamanda gelir. Çok hevesli almıştım oyunu, harcanmasa bari. Gündeme getirmek istedim sadece.

1 Beğeni

Türkçe için destek istemişlerdi.

Gelse güzel olur, oynaması keyifli bi oyun bence.

1 Beğeni

Hasan abinin videosundan sonra bende sevdim oyunu yani güzel bir atmosferi var . Fakt bütçeden dolayı almadım.

Fazla pahalı değil aslında. Bir CS:GO parası.

1 Beğeni

Güzel tespit :joy:

Neoplan Skyliner için de ufacık bir indirim var :smiley:

Mafia3 hediyemi bekliyorum. Doğum günüm 13 eylül. Saygılar…