Hobby & RC Model Araç Projeleri - Ana Konu

Arkadaslar merhaba Tamiya 1/14 olcekli cekici videosu sizlerle. “Hobby Expo Moscow” fuarindan bir kac goruntu.

6 Beğeni

Hocam hep kraz hep kraz (tamiya ne fikrim bile yok) nereye kadar bi E6 R500 yap ya :grinning:

2 Beğeni

aaa lütfen kamaz , uaz ,kraz ,ural , maz, vs bunlar veri povır araçlardır :smiley:

2 Beğeni

@200BasanTofas simdilik yurur aksami duzgun calisan birtek KrAZ var digerleri tamir edilmeyi bekliyorlar. umarim yakin zamanda basliyacagim. Tamiya ise modelcilik konusunda isim yapmis bir firmadir. Scania konusuna gelirsek onu kendim yapmayi degilde hazir bir kit alip kendim toplamayi planliyorum.

5 Beğeni

neyse şaka bir yana ellerine sağlık serhan abi

1 Beğeni

Arkadaslar merhaba. yeni videomuz hazir. umarim begenirsiniz. kanala abone olarak bana destek olabilirsiniz. tesekkurler.

5 Beğeni

Mudrunner’daki boğucu hava bazen açılarak bu videodaki aydınlık hale gelse güzel olurdu . :pleading_face:

2 Beğeni

2:58 yan gideyrum anaa :joy:

Arkadaslar merhaba.buralara kis geldi havalar sogudu. kis bakimi icin temizlik ve yag degisimi yaparken bir fotograf eklemek istedim.Fotograftaki KrAZ in vites kutusu. birazdan amartusorun yagini kontrol edicegim ve ardindan diferansiyellere yag ekleyecegim.
kalin saglicakla

6 Beğeni

Arkadaslar merhaba. Buhafta Spintires a ozendik ve agac kutugu tasidik.
Kanala abone olmaniz dilegi ile, saglicakla kalin.

6 Beğeni

Arkadaslar merhaba, Real Spintires serisine devam ediyoruz fakat busefer aracimizda ses ve isik sistemide var.
iyi seyirler
Kanala abone olmaniz dilegi ile, saglicakla kalin.

3 Beğeni

bence başlıklara Real Spintires - devam başlığı
şeklinde yaz :slight_smile:

2 Beğeni

aciklama ve baslik konusunda seninle hep yazismisizdir SimTurk ten buyana. detayi iyi yakaliyorsun. duzenleme yapabilirsin Hasanim bana birsey soylemene gerek yok :slight_smile:

ben video başlıklarına dedim ama :smiley:

1 Beğeni

Alirsin FORD olursun LORD demisler.
Arkadaslar kanala abone lazim hadi bi el ativerin gari :slight_smile:

6 Beğeni

Ford F-350 RED TIGER iyi seyirler arkadaslar !

Abone olarak destek veren arkadaslara tesekkur ederim.

7 Beğeni

kara - hava sonrası özüme döndüm :roll_eyes:
akışkan bilimi ve hydrofil mühendisligi hep severim

çalışma prensibi gercekte oldugu gibi su alma ve bırakma ile suya batıp cıkıyor.

iç kesit. şeffaf kısım içinde jiroskop ve dalış cıkış modülü var,elektirik motorları arkada.
3. metre boy ile yaptıgım bu calışma sonrası istedigim asıl makine

teaser tadında

yapılacaklar =

• jet türbün motoru iyi fakat oksijen gereksinimi yüzünden dalış kısa.motorları degiştirmek lazım ama neyle? agırlık ve büyüklük sorun.
  • fonksiyonel gözetleme teleskobu ( denizin içindeyken telefondan canlı görüntü)
  • gercekci pas (demir oldugu için kolay cözerim)
  • gercekte oldugu gibi ısıklar
  • torpito fırlatma (torpidoların kendi motoru olacak işlevsel)

maliyet videodaki 17…$
özel kisişel deniz altı ise şuan 23…$ + gercek 4x4 arac (taşımak için) :rofl:

nerden başlamalı ?

online magzalarda satılan kucuk statik modeller ile el becerisi artırarak. (kutu icerigi 100-130tl) (gerekenler maket bıcagı-boya 100-150tl civarı)

4 Beğeni

Delisin biliyon demi :slight_smile: super proje… eline koluna saglik.

bu arada sen butarafa gelecektin. varmi bir plan.

4 Beğeni

herkez öyle diyor :rofl::rofl: saol teşşürederim.
7 ay kaldım popiş donmaya başlayınca yeni geldim bir hafta olmadı :smiley:

4 Beğeni

harbiden donmak deyince bugun fena soguk :slight_smile: bu arada yolun duserse herzaman gorusmek isterim.

3 Beğeni