Harici Harddisk Yardımı

Diski tekrar içindekileri alıp biçimlendirmeyi deneyeceğim ama olmaz ise tekrar bilgisayara format atacağım tekrar yapacağım bu olalı baya oldu hiç ihtiyacım olmadı hard disk ile beraber izleyebiliyorum televizyonda ama bu olay olduğundan beri izleyemiyorum usb flash belleğe atıyorum öyle izliyorum çözümünü çoğu yere sordum ama halen daha çözemedim ya

Hami neden bilgisayara format atıyorsun bilgisayar disk ki görüyor diyordun öyle demedin mi bu durumda format neden atıyorsun bilgisayarda problem yok. Ben sana başka bir şey önereyim . Biraz rizikolu ama sen yaparsın çünkü konuya uzak değilsin başkası olsa önermem disk ki fabrika ayarlarına döndürsene en azından sıfırlanmış olur bununla ilgili nasıl yapıldığı hakkında video var oraya bakarak yapabilirsin yalnız bu işleme yapar iken elektrik kesilirse o zaman disk çöp olur kendine güveniyorsan yapmanı öneririm.
Adres:

Sonucu bana bildirir misin .
Başka bir yere mesaj attım haber bekliyorum bakalım ne cevap gelecek.

Maxtor Maxblast 4

https://evranosbey.blogspot.com/2018/11/maxblast-4-hdd-onarm-program-nedir-ne.html

Verdiğim adresteki programla sonuç alabilirsin nasıl yapıldığı resim le anlatılmış.

Valla yapamacağım bir şey değil ama elektriğe pek güvenemedim yedek almamda gerekecek o yüzden yapmasan daha iyi olacak olmadı bu şekilde devam ederim.

Aygıt yöneticisinden disk takılıyken driver’ını silip, sildikten sonra diskin kablosunu tekrar çıkarıp takmayı denediniz mi? yada bir başka çözüm televizyonda ayarlarını fabrika ayarlarına döndürmek olabilir.

Her şeyi denedik ama maalesef olmadı yapacak bir şeyimiz yok bu şekilde kullanmaya devam edeceğiz gibi duruyor çözüm bulana kadar