Gündem Simülasyon "Haftalık Video Haber Serisi" [Ana Konu]

Azcık gecikebilir ama mutlaka bu gece yayına girecek.

3 Beğeni

şu an render alınıyor

2 Beğeni

Red Dead Redemption 2, PC’ye duyuruldu! Microsoft Flight Simulator için muhteşem videolar paylaşıldı. Flight Sim Show 2019 bu hafta sonu RAF Museum’da düzenlenecek. DCS World için F-16C Viper savaş jeti çıktı! ETS 2 ve ATS için Pembe Kurdele etkinliği başladı. Road to the Black Sea DLC’si için simgesel noktalar paylaşıldı. F-MAX modu ile ilgili yeni gelişmeler… SnowRunner için yeni ekran görüntüleri paylaşıldı. Alaskan Truck Simulator için yeni görüntüler, Deadliest Catch The Game için Kickstarter kampanyası devam ediyor. Cem Bölükbaşı, Formula Renault Eurocup’ta yarışacak. F1 2019 için Formula 2 2019 sezonu geldi. Türk F1 2019 ligleri başlıyor. RaceRoom için Dubai Autodrome pisti satışa çıktı. Automobilista 2 için yeni geliştirici günlüğü paylaşıldı. Train Sim World 2020’nin Rhein-Ruhr Osten: Hagen - Wuppertal DLC’si 10 Ekim’de çıkacak. Mashinky için yol araçları güncellemesi 6 Ekim’de çıkacak. Train Valley 2 için de Passenger Flow isimli DLC yayımlandı. Farming Simulator 19 için ilk online turnuva düzenlendi. Fernbus Simulator ve Tourist Bus Simulator için MAN Lion’s Intercity yayımlandı. Tourist Bus Simulator’ın 1.4 güncellemesi tamamlandı. Cooking Simulator için FoodNetwork DLC’si duyuruldu. Profesyonel TV stüdyosu yeni bir yemek yarışması oyun modu gelecek. 30 yeni tarif, 16 yeni içerik, yeni mutfak tasarımı geliyor.
Gündem Simülasyon devam edecek!

7 Beğeni

Şu an internette bir sıkıntı var o yüzden video yine gecikecek gibi yemeğe çıkmam lazım zaten :frowning:

1 Beğeni

üzgünüm ama bu gece de olmayacak :smiley: yarın öğlen hazırlamaya çalışıcam akşamına zaten yayın da olur…

2 Beğeni

montajı yapıyorum yayınladıktan sonra zaten yayın açıcam

2 Beğeni
4 Beğeni
4 Beğeni

bu hafta 35. bölüm çekilemeyecek üzgünüm. Cumartesi günü yapılacaktı ama acil olarak şehir dışına çıktım. Pazar günü de yapılacak başka işler var F-MAX için :slight_smile: haftaya çekeriz.

1 Beğeni
5 Beğeni

Gündem Simülasyon 36. bölümü Cumartesi günü yayınlanacak.

4 Beğeni

Bu akşam çekmeye çalışıcam yeni masa geldi odayı tekrar düzenliyorum takılcak vs. O yüzden yayın bile olmayabilir.

2 Beğeni

Yarın görüşmek üzere :smiley: ben iptal :sweat_smile:

5 Beğeni
  1. bölüm bu akşam erken geliyor ve kameralı çektim :smiley:
7 Beğeni
5 Beğeni

evet geldik gündem simülasyona :smiley:
şu an transport fever renderlıyorum yükleyip yayınlıyım ondan sonra ets 2 videosu var bir tane sonra akşam buna geçicem 38. bölümü çekicez ancak çok fazla gelişme var son aya geldik hem bu seriyi bölüp hem de yeni seriler çıkartmak gerekiyor

1 Beğeni
5 Beğeni

Gündem Simülasyon 39. bölümü bu akşam yayınlanacak. Montajına başlıyorum ancak sonunda söylemiştim de yine belirteyim 2020 yılından itibaren değişecek. Alt bölümler olacak. Simülasyon türüne göre böleceğiz. Bu şekilde zor olmaya başladı her şeyi aktaramıyoruz üzerinden geçiyoruz sadece bu da olmyor. Daha genel bir program olacak. Ama diğer serilerle zaten farklı konulara gireceğiz.

1 Beğeni
4 Beğeni