Grand Theft Auto VI - (GTA 6) Ana Konu

Taxfree (Vergi iadesi) alabildiğiniz ürünler arasında PS5’ler mantıklı artık eskiden telefon alınıyordu şimdi ondaki harç ücretinden ötürü Edirne’de PS5 ticareti dönüyor. Ben CD’li sürümü FC24 CD + 2.Kol dahil 13.000 TL’ye almış oldum.

Vatandaki de ithalatçı garantiliymiş. PS5’i Türkiye’de kimse üretmediğine göre…
:rofl:

burdaki söylenen ithalatçı eurasia diğerlerinde direk satın adlığın firmayla muhatapsın diye biliyorum
*düzeltme vatandakiler , sony türkiyeden çekilince yeni distribütörden gelmiş felan diye muhabbet dönüyordu

Hadi beni anlamıyorsun da okuduğunu da mı anlamıyorsun? :slight_smile:

Vatan vb. mağazalarda satılan ürünler “Orjinal Eurasia garantili.” Sen ürünü Vatan’dan alınca arıza durumunda muhattap Vatan olduğundan aynı zamanda Vatan garantili ürün almış oluyorsun.
Yani buradaki konuya 3. kişi olarak dahil olup konuyu başka yere çekiyorsun, kendinde beni uyarıp yanlış bilgi verme diyorsun, sonra ortada yanlış bilgi yok diye anlatmaya çalıştıkça sen beni saf yerine koymaya çalışıyorsun falan ne biliyim ben olgun insansındır anlarsın sandım da çocuksun herhalde.

Benim anlatmaya çalıştığımı sen anlamaya çalışmıyorsun. Daha da yorum yapmıyorum.

Telefon da alırken güvenilir mağaza yerine ithalatçı garantili sanal mağazalardan almanı öneririm, bi denemelisin.
2012’de bu şekil bir yerden aldığım Samsung S4 telefon tırt çıkınca kazandığım davadan 12 senedir paramı alamıyorum da… :slight_smile:

Şakası, kavgası, toksikliği bir yana lafımın arkasında olaraktan güvenilir mağazalarda satılan PS5 Slim ürünlerini alacaksanız 31.299 TL ödüyorsunuz. Bulgaristandan 1000 Leva - 120 Leva ile = 14.600 TL gibi bir fiyata YARI FİYATININ DA ALTINA ALABİLİRSİNİZ.

#Dipnot: Bulgaristan’dan alacağınız ürünün Türkiye’de bir garantisi olmadığını hatırlatmak ve bu yüzden daha uyguna alabileceğinizin altını çizmek isterim.

Saygılı olabilen herkese saygılar, iyi forumlar.

6 Beğeni

GTA 6, Rockstar Games’in resmi internet sitesindeki ‘Oyunlar’ listesine eklendi.

8 Beğeni

Kapak fotoğrafı böyle olacaksa tırt. Neden o eski ruh yok?

2 Beğeni

daha tam tanıtılmadı yine klasik şeye dönüşür belki

3 Beğeni

Klasik kapak fotoğrafı yüksek ihtimal ön siparişe açıldığı zaman (2.trailer ile birlikte) yayınlanır :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bu nu demek için çok erken. Hem de bir GTA oyunu için. Aman orada burada yazmayın.

2 Beğeni

Modernlik ve sadelik adı altında yeni şeyler deniyorlar bence :joy: ha değişebilir tabiki ileride belki, ona bişey diyemem fakat yine bu tarz tamamen düz ve aşırı sade bişey yapılırsa harbiden tırt.

Rockstar Games yine bir şeyler pişiriyor :fire:

Rockstar Games’in resmi internet sitesindeki “Videos” sekmesine “Grand Theft Auto VI’dan Videolar” isminde bir bölüm eklendi ve “Trailer 1” o bölüme taşındı. Yani buda demek oluyor ki “Trailer 2” yakın zamanda gelebilir :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

tahmini nisan ayında gelecektir

1 Beğeni

Mayısta gelecek diye bilgi almıştım.

1 Beğeni

İçeriden istihbarat mı geldi hocam? :smiley:

Valla nerden duydum bilmiyorum ama Mayıs’ta gelebilir diye duymuştum.

1 Beğeni

tahmini dedim zaten bende ya gta 5 in 2.fragmanıda mart nisan aylarında paylaşılmıştı bu da herhalde nisan mayıs gibi gelebilir

1 Beğeni
1 Beğeni

https://twitter.com/GTAVIbestleaks/status/1768854687845855719?t=-LNeTJvBGb5sMqXoguhm3g&s=19

RDR 2’nin 120 GB kusür olduğunu düşünürsek gayet normal hatta az bile.

3 Beğeni

Bu tür büyük oyunlarda takılmamak lazım bence. Zaten her pc kaldırmayacak oyuncu kitlesi belli. 500 olsun alıştık artık, alıştık 500 olsun :rofl:

1 Beğeni

Kotaku’nun oyunun geliştirme sürecindeki kişilerden aldığı bilgiye göre; GTA 6, 2025 baharında çıkabilir ama 2025’in sonları veya 2026’ya da sarkabilir. Ancak Tom Henderson’a göre Kotaku’nun haberi sadece ortalığı karıştırmaya yönelik. Kendisinin yada Jason Schreier’ın paylaştıklarından farklı bir durumun şu an söz konusu olmadığını açıkladı.

Kotaku'nun Haberi

GTA 6 Delay Possible As Rockstar Pushes Staff Back To Office

Tom Henderson'un Tweet'i

https://twitter.com/_Tom_Henderson_/status/1771280040212218346?t=BqgxTDV-sGpf1rml13l5yQ&s=19

1 Beğeni