Grand Theft Auto VI - (GTA 6) Ana Konu

bu postu atmasan böyle bir başlığın varlığından bile haberim yoktu valla :smiley:

2 Beğeni

yaparsa rockstar yapar valla cyberpunk falan hikaye :smiley:

Ufak bir söylenti galiba kesinliği nedir bilemem

3 Beğeni

Jason Schreier abimizden de doğrulama geldiğine göre 2025’e kadar dükkanı kapatıyoruz.

6 Beğeni
3 Beğeni

her hafta çıkan rutin gTa 6 sıZıNtı spekülasyonlarında bugün :nerd_face:

6 Beğeni

Gta 5 için şu videoların fake çıkmasından sonra yeni gta söylentilerini dikkate almayı bıraktım :rofl:

3 Beğeni

Ağustostaki sızıntılar doğru çıktığına göre şu an 23 Kasım için GTA 6 duyuru beklentisi var. Tabii bu duyurunun teaser şeklinde logo ile olacağı yazılmış.
Trilogy sürümü ortaya çıktı.
GTAV için az gelişmiş sürüm çıktı.(Mart2022)
RDR 1 remastered? Beklentisi var umarım o da yoldadır.

Yeni nesil konsolları uçuracak tek şeyin GTA6 olması ne acı

Hedef 2023 daha iyi bir TR’de oynamak dileğiyle…

8 Beğeni

Rdr1 remastered pcye çıksa var tadından yenmez valla.

3 Beğeni

Ulan çocukluğumun oyununu neye çevirmişler ya…

5.56’dan itibaren hatta direkt 7. dakikadan itibareni GTA 6 ile ilgili ve çok haklı söylem. Dan amca gitmeyecekti…

4 Beğeni

GTA 3 Definitive Edition’da ki bir easter egg :face_with_monocle:

Orijinal GTA 3’de ise şu şekilde:

3 Beğeni

Francis International Airport GTA 4’te vardı. Ancak plaj görseli GTA 4’ten çok GTA 5 (Yüksek ihtimal) ya da Vice City’i andırıyor. Uçak da GTA 5’ten. Kafalar karışık :smiley: Ama ismi boş verirsek Los Santos’tan başka bir yere gidiyoruz mesajı var. Yani GTA 6 yakında gibi.

5 Beğeni

Fotoğraf Los Santos’tan, uçakta GTA 5’ten ama aynı uçak firması GTA 4’te de var. Söylentilere göre GTA 4’ün de yenilenmiş versiyonu gelecekmiş 2023’te. Çok kafa karıştırıcı bir easter egg. Reklam panosunda ise “See you soon” yani “Yakında görüşürüz” diyor. Şehir ismi belirtilmemiş orijinal GTA 3’te ki gibi. Ayrıca en altta da
Liberty City’de ki havalimanının isimi yazıyor. GTA 4’ün yenilenmiş versiyonu ile ilgili olabilir bu easter egg :face_with_monocle:

3 Beğeni

Böyle trilogy gibi gelecekse gelmesin :grinning: üstelik GTA 4un grafige oynanışa ihtiyacı yok ne diye getiriyorlar yenilenmiş hâlini acep

4 Beğeni

GTA 3 GTA 4’le benzer bir şehirde geçtiğinden belki havalimanı ismi de 3’deki havalimanıdır, bilmiyorum tabi

2 Beğeni

Benzer değil aynı şehirde geçiyor :slightly_smiling_face:
Havalimanının ismini yazmaya üşendiğim için öyle yazdım hocam :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

4’ü bayağı iyi bilirim de 3’ü neredeyse hiç oynamadım desem yeridir. :slight_smile: cahilliğime verin

1 Beğeni

Bir başka GTA VI easter egg’i :camera_flash:

3 Beğeni

Fake ulan fake! Bak burda resmen Kütahya porselen yazıyo al!

3 Beğeni