Grand Theft Auto VI - (GTA 6) Ana Konu

Yapımcı: Rockstar North
Yayımcı: Rockstar Games
Duyurulma Tarihi: 5 Aralık 2023 Salı
Çıkış Tarihi: 2025+

Modern dönemde Vice City’de geçiyor. GTA V gibi birden fazla ana karakter olacak.

8 Beğeni

UCfkbmHZ_400x400

17 Beğeni

4Chan’ın dediğini çıkacak mı bakalım? yarın olsun hele bi…

resim

3 Beğeni

11 Beğeni

Yabancılar bir sürü ipucu falan filan paylaşıp duruyor haftalardır adeta zorluyorlar yani Rockstar’ın niyeti olmasa bile sırf bu çabaya bir oyun duyurusu gelmeli :smiley: corona günlerinde gta6 duyurusunun etkisi çok farklı olur özellikle bu dönem çok daha da başka

bilemiyorum altan neyse konumuz artık açıldı sonumuz hayır olsun

4 Beğeni

Yok bea millet gördüğünde bi’ sasirsin diye açtım konuyu :smile:. Deli gibi para basan GTA: Online var daha.

2 Beğeni
2 Beğeni

RockStar :smiley:

Bak sen…

Resmi anlamda oyunun geliştirilmeye başlandığı duyuruldu.

1 Beğeni

Oyundaki haritanın ucunun bir kısmı Florida’da olmak üzere 4 farklı büyük şehirde geçeceği ve ayrıca Red Dead Redemption 2’deki gibi Grand Theft Auto 4’ün fizik ve gerçekçiliği , Grand Theft Auto 5’in de eğlenceli ve içeriği bol kısmı ele alınıp harmanlanarak yeni çıkacak olan Grand Theft Auto 6’da görebileceğimiz söylentileri bir hayli arttı.

Bana kalırsa oyunun bir kısmı yüzde yüz Florida’da geçecek :grinning:

San andreas havasında bi oyun olsa keşke… Bikaç şehir olsa,uçağa yolcu olarak binip şehir değiştirebilsek vs haritanın büyüklüğünden ziyade farklı ortamlar görmek daha hoş oluyor gta serilerinde. San andreas çok güzel yaşatmıştı o duyguyu o yıllarda.

3 Beğeni

Tommy Vercetti,Sony Forelli,Diaz oyunun İspanyol havası unutulmaz asla :grinning:

Gta 5 ücretsiz bile dağıtılıyor artık bir haber verin bir şey yapın kurban olayım ya.

1 Beğeni

Rockstar Türkiye:

GTA 6 could be released in 2021 according to new information. So we can expect GTA 6 as early as April 2021 or as late as March 2022.

Az kaldı açıklanmasına çok az.

GTA Online’daki yeni heistin teaserında sahilde cesedi gösterirken ekranda bir koordinat beliriyor. Koordinat 38.527N, 79.6129W şeklinde. Bu koordinatlara gittiğinizde ise VI şeklinde bir yol karşınıza çıkıyor. Rockstar yine bir şeyler deniyor ama bakalım…

26 Beğeni

Seviyorum bu forumu ya :sweat_smile: :clap:t2:

11 Beğeni