Gran Turismo 7 [Ana Konu]

2-3 hafta içinde kutulu fiyatı biraz daha düşer o zaman alırım.

@cihan sen alacan da ben :smiley: :confused:

Perşembenin gelişi çarşambadan bellidir demiş atalarımız.Böyle bir son belliydi.

kimisi de bunları sallamayın diyor bilemedim tamam o site çöp de olabilir bazı açılardan ama millet tepkisini koyuyor
biz oynamadık bilmiyoruz :smiley: yesinler birbirlerini

Şimdi bir şeyin rengi pembe olur,sen dersin ki çok sevdim,ben derim ki beğenmedim.Ama bir araç almak için 25 saat oynamak gerekiyor hatta dün güncelleme çıktı 35 saate yükseldi diye verilerle gösteriliyorsa tartışılacak bir şey yoktur.PCdeki dostlarına özendiler herhalde.Canları çekti.Umarım bu saçmalıklardan geri dönerler.

Arkadaşlar Merhabalar, Gran Turismo Sport ta Lobi açarken otomatik olarak Otomobilleri eşitleme vardı burada Gran Turismo 7 de bunu bulamıyorum. Günlük GR3 VE GR4 Yarış regülasyonlarına uygun oda kurmak istiyorum. Araç kısıtlamalarından tam olarak neyi kısmam gerekiyor? Mesela Süspansiyon(Kısmi Acik), Diferansiyel dişlisi(Kısmi Açık),Fren Dengesi(Kısmi Açık) burada kırmi açıktan kasıt hangi öğelere izin veriliyor hangilerine verimiyor öğrenme şansım nedir?

Gran Turismo 7 Lobi Ayarları (Günlük Yarışlar Baz Alındı)

Resmi:

GR3 522BG / GR4 357BG

GR3 1305 KG / GR4 1353 KG

BGK:

GR3: 750PP 1400 KG

GR4: 700PP 1500 KG

GR2: 850PP 1000 KG

GR1: 900PP

Otomobil Kısıtlamaları:

PD/ Modifiye (Düşük Hız)

Kullanilan Otomobil: Garaj

İzin verilen Otomobil Ayarlari: Süspansiyon(Acik), Diferansiyel dişlisi(Açık),Fren Dengesi(Açık), Şanzıman (Kapalı)

Yarış Ayarları:

SÜS Etkisi Var

SPD Etkisi Var

Mekanik Arıza: Hafif

Asgari Pit Stop Sayısı: Yok

Pit Limiti: Normal

Ceza Ayarları:

Kestirme cezası: Hafif

Diğer otomobilllere Çarpma Cezası: Açık

Duvara Çarpma Cezası: Kapalı

Pit Alanı Çizgiyi Geçme Cezası: Açık

Ayarlardan "eşit şartlar modu"nu açmanız gerekiyor. İsmi böyle bir şeydi.